Aşkın by Kübra Biriktir Tasarımları

Aşkın by Kübra Biriktir Tasarımları
24 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 3.088 kez okundu.

Tesettür Giyim firmaları, Moda sektöründe hızla gelişen ve değişen talep ve isteklerine cevap vermekte zorlanırken, Özel Tasarımcıların bu noktada pek şikayetinin olduğu görünmüyor gibi.

Bu minvalde Tesettür Giyim üzerine çalışan Moda Tasarımcıları,kişiye kendini özel hissettiren stilleri ile farklı olmayı prensip edinerek, tesettürlü giyinen hanımların öncelikli tercihleri olmayı başarıyorlar. 

Gazi Üniversitesi Moda Tasarım bölümünü birincilikle bitirip, Moda sektörüne canlı bir giriş yapan Kübra Biriktir de, özgün tasarımlarına olan güvenci ile Aşkın by Kübra Biriktir markasını oluşturdu.

Modacı Kübra Biriktir, kendi çizgisini cömertçe yansıttığı tasarımlarını tesettürlü ve ölçülü giyinen hanımlarla buluşturuyor. Görünen o ki, takipçileri şimdiden beklentilerini 2015 Sonbahar Kış Sezonu için yüksek tutuyor.

Retro tarzıyla kısa zamanda büyük beğeni yakalayan Aşkın by Kübra Biriktir, yurtiçi ve yurtdışı bir çok bayilikleri olan bir isim haline geldi.

Tesettür çizgisine dikkat ederek tasarım yapmayı amaç haline getiren Kübra Biriktir, tasarımlarına karakter kazandırarak tesettürlü hanımların özel tercihleri arasında yerini çoktan almış bulunuyor.

Aşkın by Kübra Biriktir, İlerleyen aşamada birçok noktada bayilikler oluşturarak, tesettürlü hanımların zevklerine hitap edecek tasarımları kendileri ile buluşturarak, ürünlerinin ulaşımını çok daha kolay hale getirmek istiyor. Bu konuda pek zorluk yaşayacağını düşünmediğimiz Kübra Biriktir’e ait tasarımları biz çok sevdik..  

Sevimli ve masum temaların da işlendiği tasarımlarda, bize kendimizi özel hissettirecek dokunuşlar ve renkler oldukça zengin..

Sizleri Aşkın by Kübra Biriktir tasarımlarından bazılarının yer aldığı fotoğraf galerimizle başbaşa bırakıyoruz.

Genç Modacı Kübra Biriktir’e, TesetturluKadin.com ailesi olarak, adım attığı bu keyifli / renkli yolda başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014 - 2015 Moda ve giyim dünyasında yaşanan son gelişmeleri hızlı bir şekilde takip etmek, giyimde kalite ve yenilikleri öğrenmek için Tesettür Vizyon sitemizden yenilikleri öğrenebilirsiniz. Abiye modelleri, ferace modelleri, elbise modelleri, eşarp modelleri ve daha aklınıza gelebilecek her alan hakkında kapsamlı bilgilere yer verdiğimiz sitemizde, yeni sezona dair aradığınız tüm yenilikleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri ve kapalı bayanların üzerinde en çok durdukları tesettür abiye elbise modelleri hakkında ve tesettür moda tasarımcılarının yenilikleri hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizi incelemeye devam edin. Dizayn tesetturvizyon site haritası tesetturvizyon google feed Sayfa başına git