2013 Gelinlik Modelleri

2013 gelinlik modelleri klasik straplez kesimden tutun, prenses modeli, balık etek, taşlı, tüllü modelleriyle yeni bir çığır açıyor. Her dönemin vazgeçilmezi straplez kesim gelinlikler yine ve yeniden moda. Ama değişik sırt kesimleri, belden aşağı kabarık ya da düz inen etek modelleri, tülden askı şekli verilmiş ayrıntılarıyla yeni yıla uyum sağlıyor. 2013’ün en gözde modeli hiç şüphesiz balık etek gelinliktir.

Üstü straplez, askılı, yakalı, kollu veya uzun kollu olsun etekler dize kadar dar, dizden sonra daire kesimse işte bu yılın modasını yakaladınız. İster Fransız danteli ya da saten taşlı olsun yeter ki denizkızı kuyruklu bir gelinlik olsun. Ama bu modeller salon düğünleri için ideal. Eğer kır düğünü yapmak istiyorsanız hafif rüzgarda uçuşan şifon ya da tül etekli omuzları dantel bir gelinlik tercih etmelisiniz. Duvak yerine kır çiçeklerinden bir taç gevşekçe örülmüş ya da doğal haline bırakılmış saçlarınızda mütevazi bir şekilde durmalı. Şayet düğünde prenses gibi olmalıyım diyorsanız, tercihiniz prenses model. Sımsıkı oturan belden aşağı kabarık bir tül yığını şeklinde inen eteğiniz siz hareket ettikçe buluttan bir hale gibi sizinle hareket edecek. Hareketlerinize ayrı bir güzellik katacaktır.

Kendinizi Sindirella’nın prensle tanıştığı partide hissedeceksiniz. Hangi modeli tercih ederseniz edin, yanınıza rahat bir ayakkabı almayı unutmayın. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar ayakta kalıp dans edebilmek için biraz rahatlamak gerekecektir.

13 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 889 kez görüntülendi.

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git