2016 Pudra Nişanlıklar

2016 Pudra Nişanlıklar

Yazın nişan yapmayı planlayan bayanlar için 2016 tesettür nişanlık modelleri, en güzel markaların kalitesi ile sizlere sunuluyor. Her sezonda farklı renkler sezonun trend renkleri oluyor. Bu sezonda da nişanlık modellerine bakıldığı zaman pudra renginin ön planda olduğu göze çarpıyor. Pudra rengi nişanlık modelleri, tesettürlü bayanlara özel tasarımlardan oluşuyor.

Bu sezonda geçen sezona göre daha soft renklerin sevildiği görülüyor. Genç kızlar arasında çokça tercih dilen pudra tonları, nişanlıklarda da göze hitap ediyor. Yazı simgeleyen çiçekli ve tüllü modeller genç kızların favorileri arasında bulunuyor. Dantelden pul işlemelerine sade nişanlıklardan boncuklu modellere kadar pek çok çeşidi sezon ürünlerinde görebilirsiniz.

Her marka birbirine benzer tasarımları sizlere sunuyor olsa da, kalitesi ve farklılığı açısından daha çok beğeneceğiniz modeller de mevcut. Unutulmaz gününüzde siz de en güzel gelin olmak için bedeninize ve zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Pudra tonda eşarp modeli ile bütünleştireceğiniz nişanlık modelleri, daha alımlı olmanızı sağlayacak.

27 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 960 kez görüntülendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git