Menu

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Saflığın ve masumiyetin simgesi olan gelinlik yeni ve tertemiz bir sayfaya atılan ilk adımı simgeler. Bu nedenle her genç kızın hayallerinde canlandırdığı bir model vardır mutlaka. Siz de bunlardan biriyseniz tesettür gelinlik modelleri arasında rüyalarınızın gelinliğini bulabilirsiniz. Tesettür giyim içinde geniş bir yer kaplayan gelinlikler farklı model seçenekleri ile genç hanımların beğenisine sunulmaktadır. Gelinlik seçiminde vücut yapınız önemlidir. Örneğin etek kısmı A kesim olan modeller sizi olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gösterirken prenses modellerle daha kısa görünebilirsiniz. Balık ya da dar kesim modeller çok rağbet görmese de tesettür gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Etek tercihiniz ne olursa olsun üst kesimler daima bedeni sarar ve işlemeleri ile gelinliği gösterir. Uzun kollu modelleri tercih edebileceğiniz gibi askılı ya da straplez bir gelinliği şık bir bolero ile kombinleyebilirsiniz.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlikler renk olarak hiç değişmese de her yıl tazelenen modellerle karşımıza çıkmaktadır. Gerek gelinlik gerekse duvak modelleri arasında fark yaratan; kesimleri, süslemeleri, uç detayları gibi giysiyi gelinlik yapan ayrıntılardır. 2016 tesettür gelinlik modelleri de birbirinden farklı alternatifler içermektedir. Beklediğinizden daha fazla model, yeni tasarımlar ve daha fazlasıyla karşılaşabileceğiniz yeni sezonda beklediğinizin en güzel gelinlik modeline sahip olmak için sürekli yenilenen Tesettür Vizyon sitemizi incelemeye devam edin.

Bu yıl özellikle sadeliğin dışına taşan, bol işlemeli ve gösterişli modeller göze çarpıyor. Genellikle boyun ve göğüs kısmında yoğunlaşan işlemelerde taşlar ve inciler tercih ediliyor. Hafif de olsa kuyruk detayına yer verilen 2016 tesettür gelinlik modelleri aynı şekilde işlemeli ve çarpıcı duvaklarla tamamlanmakta. Tesettür gelinliklerde prenses modelden çok A kesim modellere daha çok yer verilmiş. Düz tül eteklerden ziyade tamamı Fransız danteli ya da en azından etek ucunda dantel detayı bulunan modeller 2016’ın gözdeleri arasında yer almakta.Categories:   Nişanlık Gelinlik

Comments