istanbul escort


2017 Sonbahar Kış Makyajı
Makyaj modasında hemen hemen her sezonda değişiklikler gözlenmektedir. Hatta mevsime göre makyaj yapımı değişim göstermektedir desek yanlış olmaz.

Mesela kış mevsiminde daha koyu renklere yönelirken, yaz mevsimi daha soft tonlarda geçmektedir. 2017 sonbahar kış makyajı oldukça dikkat çekicidir.

1) Doğal Kaşlar

Kalın kaşlara sahipseniz bırakın öyle kalsın. Değilseniz de makyaj yardımıyla biraz daha kalınlaştırabilir ve daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2)Gotik Dudaklar

Ten renginiz ile en uyumlu tonu seçip, dudaklarınıza uyguladığınız zaman göreceksiniz ki dikkat sadece dudaklarınızda olacak ve gotik renkler ile  2017 sonbahar kış makyajı trendini yakalamış olacaksınız.

3)Işıltılı Göz Kapakları Ve Göz Kalemleri

Yüzünüze ilk bakışta en çok dikkat çeken yer şüphesiz ki gözlerdir. Bir takım makyaj hileleri ile gözlerinizi olduğundan daha büyük ya da daha küçük gösterebilirsiniz. 2017 sonbahar kış makyajı ile gözlerde ışıltıyı çokça göreceksiniz. Işıltılı göz kapaklarının altında ise eskiye dönüş olan göz kalemleri gözlerde ki yerini almaktadır.

4) Parıltılı Bazlar

Her alanda popüler konumda olan ışıltı ve parlaklığı 2017 sonbahar kış makyajı ile yüzünüzde de hissedeceksiniz. Parıltılı bazlara artık kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle elmacık kemiklerin vurgulandığı ışıltı ile makyajınız tamamlanacak ve daha profesyonel bir hale gelecektir.

Ve son olarak sizler de 2017 de ki makyaj trendlerinden uzak kalmak istemiyor ve görsellerden fikir edinmek istiyorsanız galerimize göz atabilirsiniz.Sayfa başına git