2017 Tesettür tam kapalı mayo ve haşema modelleri
Uzun yıllar boyunca tesettürlü hanımların en büyük çilelerinden biriydi yaz tatilleri. Eşleri ve çocukları için bu çileye katlansalar da ya sıcaktan bunalmaya mahkum olurlardı ya da normal kıyafetlerle denize girmek zorunda kalırlardı.

Neyse ki hızla yol kateden tesettür giyim sektöründe yer alan tesettürlü mayo modelleri ile bu çile çile sona erdi. Artık tesettürlü hanımlar da eşleri ve çocukları ile yazın ve güneşin tadını özgürce çıkarabiliyorlar.

2017 Tesettür tam kapalı mayo ve haşema modelleri

Sezonun en çok ihtiyaç duyulan tesettür giyim ürünleri arasında yer alan muhafazakar mayo modelleri; çeşit olarak da kumaş olarak da birbirinden farklı birçok alternatif barındırıyor içinde. Tam kapalı mayo modellerinin yanı sıra yarım kapalı mayo modelleri de hanımlar tarafından tercih edilse de; bu yazıda sizinle yanlızca tesettür çizgisine uygun modeller olduğunu düşündüğüm 2017 tesettür tam kapalı mayo ve haşema modellerini paylaşacağım.

2017 haşema ve tesettürlü mayo modelleri1

Boneli tesettür mayo modellerinin tam bir uyumu yansıttığı bol kesim haşema modellerinde iki farklı kumaş seçeneği göze çarpıyor. Bunlardan ilki eşofman kumaşını andıran, suyu itme özelliği ile çok çabuk kuruyan ve vücuda yapışmayan haşema modelleri. Hanımların bir kısmı vücut hatlarını kamufle etmesinden dolayı bu modelleri çok rahatlıkla kullanıyor.

 

2017 haşema ve tesettürlü kapalı mayo modelleri 1

Diğer grup ise mayo kumaşından tasarlanan, vücudu tamamen sarmamasına karşın az öncekiler kadar kamufle etmeyen ve diğerleri gibi çabuk kuruyan haşema modelleri. Genellikle tesettürlü genç kızlar tarafından tercih edilen bu haşemalar da yine tam kapalı mayolar olarak özel bonesi ile takım olarak kullanılıyor.

Bunların dışında, likralı haşema modelleri arasında; vücudu saran tayt ve tunik kombinini andıran yine likralı tam kapalı mayo modelleri de oldukça fazla. Tabi bu tarz modelleri tüm tesettürlü hanımların kullanacağını söylemek oldukça zor. Seçim size ait. Şimdi dilerseniz 2017 muhafazakar mayo modellerine birkaç örnek verelim.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git