Menu

2017 tesettürlü nikah elbisesi modelleri

Genç hanımların tercih yapmakta en çok zorlandığı giysilerden biridir nikah elbiseleri. Çünkü hem abartıdan uzak hem de günlük elbiseden daha özenli bir model aranır. Ki bu ölçüyü tutturmak oldukça zordur.

Düğün için her genç kızın aklında belirlediği bir model vardır çoğunlukla. Ama nikah giysileri genellikle düğüne yakın zamanda, nikah yerine ve davetli olup olamasına göre belirlenir. Bu özel günde ne giyeceğiniz konusunda kararsızsanız 2017 tesettürlü nikah elbisesi modellerimizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

2017 tesettürlü nikah elbisesi modelleri

Öncelikle renk belirlemekle işe başlayabiliriz. Kapalı nikah elbisesi modellerinde en çok tercih edilen renk beyazdır. Düğün konsepti ile bütünleştirilen bu renk genellikle genç kızların nikah için de tercih ettikleri ilk seçenektir. Beyaz, zarif bir muhafazakar nikah elbisesini renkli aksesurlarla hareketlendirerek gelinlikten bağımsız bir hava kazandırabilirsiniz.

tesettürlü nikah elbisesi modelleri 1

Ama “nasıl olsa düğünde beyaz giyeceğim, nikahta renkli tercih ederim” derseniz o zaman sırada pudra ve mint tesettürlü nikah elbisesi modelleri var. Bunlar da beyazdan sonra genç hanımların en çok tercih ettiği renkler.

tesettürlü nikah elbisesi modelleri 2

Oldukça zarif ve bir o kadar da şık modellerin yer aldığı tesettür abiye elbise modelleri arasından nikah gününüze uygun birçok model belirleyebilirsiniz. Ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan pek çok tesettür nikah elbisesi modellerinden dilediğinizi satın alabilir ya da model ve renk belirleyerek diktirmeyi tercih edebilirsiniz.

tesettürlü nikah elbisesi modelleri 3

Sizin için en beğenilen tesettür nikah elbisesi modellerini bir araya topladığımız galeri bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın.

 Categories:   Tesettür Abiye Modelleri, Uncategorized

Comments