2017 yazlık tesettür kap modelleri
Yaz aylarının ve mevsim dönümlerinin en çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biri olan kap modelleri özellikle son yıllarda gençler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Genç tesettür giyimin olmazsa olmazlarından biri olan kap modelleri; hafif kumaşlardan üretilen yazlık modellerle dolaplarımızda yerini almaya başladı çoktan.

2017 yazlık tesettür kap modelleri

Genç tesettür giyim modelleri içinde özellikle pantolon ve taytlarla kombinlenerek kullanılan tesettür kaplar, rahat ve dinamik yapısı ile genç hanımların da favori parçalarından biri. Tesettür dış giyim modelleri kategorisinde değerlendirebileceğimiz kap modelleri yaş aralığı yükseldikçe yerini ferace modellerine bırakıyor. Fakat özellikle de sosyal hayatla iç içe olan tesettürlü genç hanımlar için kap vazgeçilmezliğini koruyor.

2017 yazlık tesettür kap modelleri 1

Gençlerin beğenerek giydiği yazlık spor kap modelleri arasında ise ilk sıralarda tabi ki yazlık kot kap modelleri yer alıyor. İnce kot kumaşından üretilen bu şık yazlık kap modelleri bu yılın trendi olan skinny jean modelleri ile muhteşem bir uyum sergiliyor.

2017 yazlık tesettür kap modelleri 2

Modeller bu kadarla sınırlı değil tabi ki! Kumaş pantolonla tercih edilebilecek kumaş kap modelleri de oldukça fazla. Yaz aylarının en çok tercih edilen renklerinden olan beyaz, somon, pudra, krem gibi açık renk tesettür kap modelleri, birbirinden farklı kesimlerle ve kumaşlarla farklı zevklere hitap ediyor.

Galeri bölümümüzde de göreceğiniz gibi 2017 tesettür kap modelleri içinde renk ve model sınırı oldukça geniş. Bu da beğenimize uygun bir modeli bulabilme olasılığımızı artıyor.Sayfa başına git