2018-2019 ferace modelleri
Feraceler, kadınların dış giyimde en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelir. İlk zamanlarda sadece siyah renk ile kendinden söz ettiren feraceler, şimdilerde farklı renk ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Tesettür giyim modasının yakından takip edilen konularından ferace modelleri, 2019 sezonunun açılmasına az bir zaman kala değişik yönleriyle kendini göstermeye başladı. Sade ve şık tasarımlarıyla her yaştan bayanın dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanan 20182019 ferace modelleri, işlemeleri ve işlemler üzerine getirilen yeni değişimleri ile son derece dikkat çekici hale getirilmiş.

2019 ferace modelleri

2018 ferace modelleri

Geçtiğimiz sezonda bir hayli zengin seçenekleriyle öne çıkmayı başaran feraceler, yeni sezonda da bu özelliğini korumaya devam ediyor. Alışveriş sitelerinin vitrinlerinde boy gösteren 2018 ferace modellerinin yanında bir de yeni sezona özel olarak sunulan tasarımlar yer alıyor. Hayli ilgi çekici detaylarla detaylandırılan feraceler, yeni sezona şık renkler ve harika tasarımlar sunmaya yetiyor.

En güzel ferace modelleri

2019 ferace modelleri

Güzel giyinmek veya farklı giyinmek isteyenler için sezonun zengin ve seçeneklerle dolu olduğunu söylemek gerekiyor. Moda dünyasında tesettürlü kadınlara eskisinden daha fazla yer verilmesi sayesinde herkesin kendine göre bir model bulması da kolaylaşıyor. Yeni sezonda yenilikleri ve değişimleri ile gözde tercihler arasında yer almayı başaran 2019 ferace modelleri, renkleri ve ihtişamlı duruşları ile her bayanın ilgi odağı olabilecek şekilde tasarlanmış.

Trend ferace modelleri

En trend feraceler

Moda dünyasının değişmesiyle birlikte yeni sezona yönelik yapılan çalışmalar da kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Zühre Giyim’in tesettürlü hanımlar için tasarladığı 2019 ilkbahar ferace modelleri, Setrms’in özenle hazırladığı modeller, Armine Giyim, Tuğba Giyim ve tesettür dünyasının yakından bilinen diğer isimleri, 2019 yılına özel olarak tasarladıkları ferace modelleri ile adeta yeni sezonda şıklığın zirvesine ulaştırıyor.

Yeni sezon ferace modelleri

Yeni sezon ferace modelleri

Dış giyimin en çok tercih edilen kıyafetlerinden feracelerin uğradığı değişim sayesinde yeni sezonda en güzel detayları kıyafetler üzerinde bulmak mümkün. Tabi ki tesettür giyim alışveriş sitelerinin düzenledikleri kampanyaları inceleyerek alışveriş yapmak da önemli. Fiyatlar her ne kadar cep yakacak türden olmasa da yeni sezonda biraz dolar kurunun yüksek olması biraz da hayatın pahalılaşmasından dolayı fiyatlar geçtiğimiz sezona göre biraz daha yüksek. Ancak yeni sezon ferace modelleri incelediğinizde parayı hak ettiğini göreceksiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git