2018 Abiye Modelleri
2018’in gelmesiyle birlikte en güzel ve trend abiye modelleri still sahibi bayanlar için görücüye çıkmaya başladı.

2018 abiye modelleri şık ve modern detayları içerisinde toplayarak özel günler için yine vazgeçilmezler arasında olacak. 2018 abiye modelleri incelendiğinde düz kumaş üzerine parlak renkli detaylar işleme şeklinde ve en güzel renkli şallar ile kombin yapılmış durumda.

2018 abiye modelleri

İster yaz ister kış için ince ya da kalın kumaşlardan hazırlanan bu ürünler, bot, topuklu ya da düz ayakkabı ile mükemmel bir görünüm sağlıyor. Farklı tasarımlar ve farklı modeller ile de evlilik hazırlığı yapan nişanlı bayanlara da ayrıca büyük kolaylıklar sağlayacak olan 2018 abiye modelleri  bu sene oldukça farklı detaylara sahip olacak gibi görünüyor. 2018 abiye modelleri

2018 abiye modelleri ile özel davetleriniz için kombinlerinize ekstra şıklık kazandırın. İstediğiniz modeli seçmekte zorlanıyorsanız Tesettürvizyon sitemizi ziyaret ederek 2018 abiye modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

2018 abiye modelleri kreasyonunda pileli abiye modelleri, fırfırlı, floral desenli, etnik desenli, ekoseli, kareli, geometrik desenli, fiyonk detaylı, uzun abiye modelleri olmak üzere her tür ve desenden abiyeler mevcut. 2018 abiye modelleri galerimizi mutlaka inceleyin ve her model ve desenden abiyeler ile şıklığın tadını çıkarın.

Etiketler:Sayfa başına git