2018 Ferace Kombinleri
Feraceler muhafazakar kesim tarafından en çok tercih edilen giyim ürünlerinden olmaktadır. Özellikle dışarıda kullanılan bu ürünlere ilgi günden güne artmaktadır.

Genç kesime ve daha üstü yaşlara da uygun şekilde tasarlanabilen bu ürün her yaşa hitap etmektedir aynı zamanda her mevsime uygun olarak da üretilmektedir. Yaz ayları için daha ince olarak üretilebilen bu modeller kış aylarına özel olarak daha kalın hale de gelmektedir. Oldukça geniş çeşit yelpazesine sahip olan ferace modelleri de dikkat çekmektedir. Her tarz ve duruşa sahip tasarımları bulabilirsiniz.

İsteğe göre tek renk veya çeşitli renklerde isteğe göre sade isteğe göre süslemeli isteğe göre geniş isteğe göre ise dar olanları bulabilmek mümkündür diyebiliriz. Özellikle son 3 yılda ilgi odağı haline gelen feraceler eski modellerden olan pardösülerin yerini almaya başlamıştır. İlk zamandan günümüze kadar birçok değişime uğrayan modeller aynı zamanda daha modern bir hal da almaktadır.

Dikkatle incelendiğinde değişim gözlenebileceği feraceler değişik stiller ile vitrinlerdeki yerini almaktadır. Bizde bu yazımızda 2018  ferace kombinlerini ele alarak kullanıcılar için hoş kombinler oluşturmaya çalışacağız.

2018 ferace modelleri

Bu kombin daha çok koyu renklerin hakim olduğu sade bir tasarımdır. Sonbahar ve kış aylarında oldukça hoş durmaktadır.

2018 ferace modelleri 2

Özellikle yaz aylarına özel olan bu kombinde ise hakim olan renk beyazdır. Cool bir tasarıma sahip olan modelle şıklığınıza bir de zarafet ekleyebilirsiniz. 2018 ferace modelleri 3

Yine serin havalara yönelik olan bu kombinde de çanta ve ayakkabı ile tasarım tamamlamaktadır. Özellikle topuklu ayakkabılar dikkat çekmektedir. Serin ayların sıcaklığını bu ferace ile yaşayabilirsiniz.

2018 ferace modelleri 4

Oldukça sade olan bu tasarıma geniş feraceler ile beraber sırt çantası kullanılarak kombin yapılmıştır. Daha çok koyu renkler ile dizayn edilen bu tasarım kış aylarına oldukça uyumludur diyebiliriz. Spor tarzı ile gençlere daha fazla hitap eden model oldukça şık durmaktadır.

2018 ferace modelleri 5

Tesettür giyimin olmazsa olmazı olan feraceler hemen hemen her ortama uygun tasarıma sahip olabilir. Bu kombinimizde ise daha çok resmi bir hava verilmektedir. Özellikle çalışan bayanlara yönelik olan bu kombin çalıştığınız ortama çok iyi şekilde uyacaktır. Kış sezonunun yaklaşması ile birlikte koyu renkli elbiselerin dönemine girmiş olduk. Bu kombinde de koyu renkleri hakimiyeti söz konusudur. İnce detaylara sahip ağır ve sade feracenizin altına yine uyumlu bir ayakkabı kullanmanız tasarımı tamamlayacaktır. 2018 ferace modelleri 6

Bu kombinde de daha çok ilkbahar havası vardır. Oldukça canlı ve açık renkler ile kombine edilen model çok zarif durmaktadır. Açık renkli bir tasarıma sahip olan feraceye yine uygun şekilde kullanılan aksesuarlar tasarımı tamamlamaktadır. Daha çok genç bayanlara hitap eden model oldukça spor bir tasarıma sahiptir. Buna uygun olarak elle taşıyabileceğiniz zarif bir çanta veya sırt çantası çok hoş duracaktır ve açık renkli bir spor ayakkabı stili tamamlayacaktır.

2018 Ferace modellerini şimdiden sizlere sunarak önümüzdeki yıla etkili bir giriş yapabilir ve göz önünde olarak şık durabilirsiniz.

 Sayfa başına git