Menu

2018 Kınalık Bindallı Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hareketlenen moda dünyasında en çok aranan ürünlerden biri de kınalık ve bindallı modelleri oldu.

Yeni sezona özel birbirinden farklı renk ve modelleri ile genç kızların karşısına çıkan kınalık ve bindallı modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun modeli seçerek alışveriş öncesi daha doğru karar alabilmeniz için sitemizi güncelliyoruz.

kırmızı gold bindallı tesetür

2018 Bindallı Modelleri

Tasarımları ile genç hanımların dikkatini çeken bindallı modelleri, tesettüre uygun kesimleri ve modelleri ile hanımların tercih edebileceği birçok seçeneği ile kendinden söz ettiriyor. Modern desenler, klasik seçenekler ve bindallı olarak değerlendirebileceğiniz onlarca kınalık modeli ile yaz sezonunda hazırlığını yaptığınız kına gecesi için değerlendirebilirsiniz.

bordo bindallı gold bindallı

 

Yeni sezon kınalık modelleri

Tesettürlü hanımların en çok ihtiyaç duydukları ve özellikle de düğün sezonunda sık aradıkları tesettür kınalık modelleri, yenilenmiş hali ile birbirinden farklı modellerle 2018 sezonunda sunulmaya başladı. Özel tasarım ve hazır giyim dünyasında kendinden çokça söz ettiren modelleri bir araya topladığımız sitemizde değerlendirme yaparak ihtiyacınızdan çok daha fazlasını karşılama avantajına sahip olabilirsiniz. 2018 tesettür kınalık modelleri arasında kendinden söz ettiren renk ve desenler ile aradığınızdan daha fazlasını bulma keyfini yakalayacaksınız.

bordo ekru bindallı

 

Kınalık ve bindallı modelleri

Yaz aylarında daha sık düzenlenen kına geceleri, özellikle gelin adayı için çok önemlidir. Bu günde şık olmak ve daha da önemlisi alıcı bir gelin olmak için sezonun en trend bindallı ve kınalık modelleri arasında tercih yapan hanımlar için biz de sitemizden sunduğumuz modellerle yardımcı oluyoruz.

lacivert gold tesettur bindallı

En güzel kına gecesini düzenlemek ve beklediğinizden daha fazlasına sahip olmak için alışverişe çıkmadan önce sitemizde yer alan görselleri değerlendirerek daha güzel modellere ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

mor gold tesettür bindallı

 

 

 Categories:   Nişanlık Gelinlik

Comments