2018 Mobilya Trendleri
2018’de evlenecek olan çiftler,ev alıp döşemek isteyenler veya mobilyasını yenilemek isteyenler için 2018 Mobilya trendlerinden oluşan yazı dizisi hazırladık.

 

2018 Mobilya Trendleri

Evimizi döşerken hangi still veya tarz daha uygun olur diye sürekli düşünürüz. Evin büyüklüğü, konumu, oda sayısı hatta evin aldığı ışık bile önemlidir. Bununla beraber mobilya tasarımları ve yeniliklere de açık olmak gerekir. Peki 2018 mobilya trendlerinde neler ön planda ?

2018 Mobilya Trendleri

Mevsimsel değişiklikler ile birlikte ve ufak dokunuşlar ile sizler de 2018 mobilya trendlerine dahil olabilir ve evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Sadece renkli olmamakla birlikte aynı zamanda zeminde de değişiklik yapabilirsiniz.

2018 Mobilya Trendleri

2018 mobilya trendlerinde, oturma odalarında kadife koltuklar trendler arasında yer alıyor. Aynı zamanda dekoratif yastıklar ile, dekorasyona uyumlu olan renk tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

2018 Mobilya Trendleri

2018 mobilya trendlerinin tamamlayıcısı olan duvarlar da unutulmamalıdır. Tuğla duvar dekorları ile, duvar üzerinde eskitme ahşap stili oluşturabilirsiniz. Tam donanımlı bir mutfak dizayn edebilir ve zemin dokularını da bir araya getirerek göze hoş gelen bir ortam oluşturabilirsiniz.

 

2018 Mobilya Trendleri

Ev içinde adeta birer ormanı arındıran ortamlar oluşturmak da mümkün. Farklı still ve tarzlar ile evinizde taptaze çiçekler ve dekoratif bitkilerle ferah bir karşılama ortamı dizayn edebilirsiniz.

2018 Mobilya Trendleri

Banyo dekorasyonunu da unutmamak gerekir. Son derece şık ve modern duvar kağıtları ile 2018 mobilya trendlerini tamamlayacaksınız. Su geçirmez ve dayanıklı olup son derece rahat temizlenebilen duvar kağıtları ile üç boyutlu alternatifler ile odanıza derinlik katabilirsiniz. Sizler için 2018 mobilya trendlerini içeren galerimizi inceleyerek alışverişiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:Sayfa başına git