Menu

2018 tesettür sünnet anne kıyafetleri

Tesettür abiye modellerinin en trend modellerini görebileceğimiz bu sezonda, yepyeni sünnet anneleri tesettür abiyeleriyle sık karşılaşacaksınız.  Her özel ortamda tercih edilebilecek tesettür abiye modelleri, her kesim için hemen hemen her ortam için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. bunların başında, söz, nişan, düğün, mezuniyet balosu ve son olarak  sünnet düğünleri gelmektedir.

 ekru sÜnnet annesi tesettür abiye

Tesettür abiye elbise modelleri denince daha çok aklımız her ne kadar düğün vb ortamlar gelse de, sünnet düğünlerinde de olmazsa olmaz abiye modelleri tercih edilmektedir.

 pudra sünnet annesi abiye elbise

Her anne baba dünyaya gelmiş erkek evladı için sünnet merasimi düzünlemek ister.  genellikle aile arasında yapılan sünnet düğünleri bazen de bir şölen havası çinde eğlenceli bir hal alabiliyor. Hal böyle olunca sünnet annelerine böylesi özel bir günde şık giyinmek mecburiyeti kalıyor.

2018 tesettür sünnet anne kıyafeti

Kimi aileler erkek evlatlarına düğün havası içinde bir sünnet merasimi yapmak ister. Sırf bunun için erkek evlatlarının biraz büyümesini bekler. Güzel bir anı beraber yaşamak ister anne babalar.

2018 tesettür sünnet anne kıyafeti

Sünnet düğünlerinin düğün havası içinde geçirmek isteyen aileler, havaların ısınmaya başladığı bu zaman aralığında şimdiden sünnet anne abiye modellerine bakmaya başladılar.  2018 sünnet anneleri için zengin modellerle sünnet abiye modellerine rastlamak kolay.

pınar şems mihrişah sünnet anne abiye

2018 tesettür sünnet anne kıyafetlerine baktığımızda abiye ağırlıklı her model ve renge rastlayabiliyoruz. Genç anneler daha çok tercihlerini abiyeler yönünde kullanırken renk seçimi konusunda da ise sınır tanımıyor.

sünnet annesi kaftan abiye

Sadelikten yana tercihini yapan anneler gibi daha ışıltılı sünnet abiye elbise modellerini tercih etmekten yana kullanan anneler de var.  Işıltılı kumaş modeline rastladığımız bu sezonda oldukça zengin seçenekler ile sünnet annelerinin işi kolay olacak gibi görünüyor.

pınar şems sude sünnet anne elbisesi ekru

Orta yaş sünnet anneleri de, daha çok tercihlerini sade Sünnet abiye modellerinden yana tercih ediyor, renk seçiminde orta yol çok az tercih ediliyor.

sefa merve sünnet anne kıyafeti

Kimi sünnet anneleri tercihlerini açık renkten; beyaz sünnet abiye modeli, kırık beyaz sünnet anne elbise modeli, kimi anne de pudra tonları sünnet anne elbise modelleriden yana tercih verirken; kimi sünnet anneleri de daha çok kapalı renk sünnet anne modellerinden yana tercih verebiliyor bunların en başınsa; siyah sünnet abiye modelleri gelirken, hemen sonrasında lacivert ton sünnet anne abiye modelleri tercih ediliyor.

sefa merve sünnet anne kıyafeti

Kimi sünnet anneleri ise özellikle mavi sünnet anne abiye modellerinden yana tercih yapıyor. bu da erkek çocuğu temsil eden rengin mavi oluşundan yana kaynaklanıyor.

sünnet anneleri kıyafetleri

Sünnet sezonunun yaklaştığı bu zaman dilimi içerisinde şimdiden arayış içerisinde olan sünnet anneler için, birbirinden şık sünnet abiye modellerini bu yazımda  fotograflarla sizlere fikir olabileceğini düşünüyorum.

sünnet anne abiye elbise pınar şems

2018 en yeni sünnet anne abiye elbise modelleri

 

 Categories:   Tesettür Abiye Modelleri

Comments