Annah Hariri Abiye Elbise Modelleri
Muhafazakar bayanların özel günlerinde en çok tercih ettikleri abiye modelleri, yeni sezonda birbirinden şık tasarımlarıyla kendini göstermeye devam ediyor. Renkleri, işlemeleri ve diğer detaylarıyla kendinden söz ettiren Annah Hariri abiye elbise modelleri, sezonun çarpıcı desenleriyle yenilenirken hanımların beğenisine sunulan onlarca model, giyinmede farklı olmanın heyecanını sunuyor. Yenililer, tarz ve modeller kapsamında inceleyebileceğiniz çok sayıda elbise abiye modelleri satışını gerçekleştiren sitede, fiyatlar da gayet uygun. 200 TL’den başlayan fiyatlarla dilediğiniz gibi bir tesettür abiye modelini sitede bulabilirsiniz.

Annah Hariri çiçek desenli abiye elbise modelleri şık tasarmlarıyla yüzünüzü güldürecek.

Annah Hariri çiçek desenli abiye elbise modelleri şık tasarmlarıyla yüzünüzü güldürecek.

Çiçek desenleri abaya modelleri

Çiçek desenli abiye elbise modelleri, sonbahar aylarına girdiğimiz bu günlerde sanırım hanımların en çok tercih edecekleri seçeneklerden biri olacak. Sade tasarımları ve hoş desenleriyle dikkat çeken detaylara yer verilen modeller, genişlik anlamında da muhafazakar bayanların ölçülerinde dikkat ettikleri detaylara sahiplik ediyor. Annah Hariri’nin yeni sezon koleksiyonunda hanımlara sunduğu birçok modelinde olduğu gibi çiçek desenli elbise modellerinde de şık tasarımlar dikkat çekici detaylar arasında yer alıyor.

Annah Hariri çiçek desenli abiye elbise modelleri

Annah Hariri çiçek desenli abiye elbise modelleri

Sade renk tesettür abiye modelleri

Sadeliği hayatının her alanına yaymak isteyen hanımlar için Annah Hariri, 2016/2017 sonbahar kış sezonunda farklı seçeneklere imza atıyor. Özellikle de beyaz, ekru, vizon, pudra, siyah, saks ve daha birçok sade renklerle özel günlere farklılık katmak isteyen hanımlar için seçeneklerini geniş yelpazede sunuyor. Tasarımları ve işlemeleri ile dikkat çeken modeller de yine fiyat bakımından cep yakmayacak fiyatlara sahiplik ediyor.

Annah Hariri sade renk tesettür abiyeler ile daha şık olmanın keyfini yaşayın.

Annah Hariri sade renk tesettür abiyeler ile daha şık olmanın keyfini yaşayın.

2016/2017 tesettür abiye modellerinde yeni detaylar

Elbette her kadın şık olmayı arzular. Bunun için bir kıyafeti seçerken hatta giyerken bile saatlerce düşünebilir. Tabi giymek için fazla uğraş vermesine gerek kalmasa da satın alma konusunda bir hayli dikkat etmeleri gerekiyor. Bu bağlamda 2016/2017 tesettür abiye modelleri üzerinde şekillenen tasarımlarla dikkatleri üzerine çeken Annah Hariri, abaya, elbise ve abiye modellerinde aranan özelliklere yer vermiş. Yani özel bir güne hazırlanırken uzun uzadıya düşünmeye son verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

2016/2017 Annah Hariri tesettür abiyeler ile daha bir şık olacaksınız.

2016/2017 Annah Hariri tesettür abiyeler ile daha bir şık olacaksınız.

Yeni tasarımlar, yeni sezon abiye elbise modelleri

Yeni tasarımları sürekli olarak merkezine alıp giyinmek isteyen hanımlara özel tesettür abiye modelleri konusunda satış hizmeti sunan Annah Hariri, 2017 sezonuna çok özel seçeneklerle kendini yeniden göstermeye başladı. Çok sayıda yeni modele ev sahipliği yapan markanın en çarpıcı modellerini sizin için seçerek beğeninize sunduk. Umarım beğenirsiniz…

Etiketler:Sayfa başına git