Fsg’den göz alıcı broş modelleri
Aksesuarlar, türü ne olursa olsun biz hanımların dünyasında özel bir yere sahiptir. Bu bazen bir yüzük, bir kolye ya da bileklik olur bazen de işte burada olduğu gibi zarif bir broş…

Öyle ya kimi zaman en sade giysileri bile uygun bir aksesuarla daha şık bir hale sokmaz mıyız? Tabi tesettürlü bir hanımsak aksesuar seçiminde biraz daha zorlanabilirsiniz. Ama bizim için de farklı alternatifler de yok değil.

Fsg’den göz alıcı broş modelleri

İşte bu alternatifler arasından sizin için şık ve zarif broş modelleri. Kullanımı oldukça kolay olan ve giysilerde hasar bırakmaması adına özel olarak tasarlanan altın ve gümüş kaplama mıknatıslı broş modelleri arasında seçim yapmak hayli zor. Birbirinden farklı birçok model ile karşımıza çıkan Fsg ürünleri arasında gerçekten çok hoş ve zarif broş modelleri var. Güçlü mıknatısları sayesinde her tür kumaş üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu aksesuarlar özellikle tesettür giyim aksesuar modelleri olarak değerlendirilebilir.

doğal taşlı mıknatıslı broş modelleri 1

Doğal taşlı mıknatıslı broş modelleri

Doğanın pozitif enerjisinin en şık broş modelleri ile buluştuğu bu seride farklı renk seçenekleri de mevcut. Her ne kadar hepsini burada paylaşamadıysam da aralarında giysinize ya da zevkinize uygun bir renk mutlaka bulacaksınız diye düşünüyorum. Sentetik taşlar yerine doğal taşları tercih edenler için doğal taşlı mıknatıslı broş modelleri ile şıklığın ötesine geçmek hiç zor değil. Bu modellerle hem giysinize farklı bir soluk hem de ruhunuza enerji katmanız mümkün.

Kristal taşlı mıknatıslı broş modelleri 1

Kristal taşlı mıknatıslı broş modelleri

Kristal taşlar biz hanımları her daim cazibesi ve ışıltısı ile etkilemiştir. Kristal taşlı mıknatıslı broş modelleri de yine ışıltısı ile göz kamaştıran aksesuarlar arasında ilk sırada. Bunların arasından tamamı kristal ile kaplı modelleri seçebileceğiniz gibi kristal ve gümüş kaplama karışımlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Seçim size kalmış.

gümüş kaplama mıknatıslı broş modelleri 1

Gümüş kaplama mıknatıslı broş modelleri

Uzun süre boyunca ürün kalitesi hiç düşmeden kullanabilmeniz için gümüş ve altın kaplama olarak üretilen broş modelleri arasında seçim yapmak gerçekten çok zor değil mi? Özellikle klasik giyim tarzını tercih eden hanımların yaka kısmında ya da eşarbında kullanabileceği gümüş kaplama mıknatıslı broş modellerinin en güzel yanı ise mıknatıslı oluşu. Böylelikle ne eşarbınızda ne de kıyafetinizde istenmeyen delikler açılmayacak. İşte size özel tasarımları ile Fsg’den göz alıcı broş modelleri.

 Sayfa başına git