Gelin Kuşağı Çeşitleri

Gelin Kuşağı Çeşitleri

Her geçen gün evlilik yolunda ilerleyen kişilerin sayıları da artmaktadır. Kendine en çok özeni gösteren bayanlar, gelin kuşağı modellerinde de farklılık aramaya başladılar.

Giyilecek gelinlikler, hayali kırılan ve en fazla önem verilen ürünlerden olmaktadır. Tasarımcılar, gelinlikleri sadelikten uzaklaştırmak için kullanılan gelin bel kuşakları için işleme, taş, tül motifi ve boncuklar ekliyor. Gelin kuşağı modelleri, genel olarak kırmızı renk ile anılsa da, modern çağa ayak uyduran genç ve yetenekli tasarımcılar, bu kuşan modeli için farklı renkler de kullanmaktadırlar. Düğün temalarının farklı olduğu alanlarda özel olarak hazırlanmış kuşaklar, rengarenk örnekler ile sizlere sunuluyor.

Gelinlik modelini çok fazla kapatmayacak olan modeller, sade tül kuşaklar ile bütünleştiriliyor. Kemer olarak da hazırlanan bu modeller, gelinlikten ayrı bir parça gibi değil de gelinliğin içinden bir parça olarak gösterilerek, hem gelinlik modelinin bozulmamasını hem de modernlikten uzaklaşmamayı sağlıyor.

20 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.118 kez görüntülendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git