Genç Stilin Rotası Tesettürler
Genç Stilin Rotası Tesettürler

Genç stilin rotası şimdilerde 1990’lı dönemlere döndü. 90’lı dönemlerin dokunuşları, kumaş detayları, desenleri, gençlerin tesettür giyiminde bir numarası.

Genç stil sahibi olan muhafazakar bayanların tercihleri artık 1990’lı dönemler geri dönüş yaptı. Aradan yıllar geçmiş olsa dahi, eskiye duyulan özlem ile o tutkumuza da artık geri dönüş yaptık. Mom Jean modelleri, kot tulum modelleri, tişörler üzerine kullanılan kot jean ceket kombinleri ve 1990’lar ruhunu yaşayacağınız eskimeyen yüzlü pek çok parça artık her yerde sizinle. Gelin, bu genç stilin yeni esintisinin günümüze neler getirdiğine birlikte bakalım.

Özellikle tulum modellerinde, bu 90’lı modelleri daha rahat göreceksiniz. Çünkü diğer tesettür ürünleri üzerinde bu sezon oldukça etnik desen ve eski detaylardan bahsettik. Fakat tulum modelleri içerisine katılan ayrıntılar, bu farklılığı sizlere daha net gösterecek. Kotlar, etnik desenler, eskiden yapılan basma etek, elbise desenleri, şimdi tulumlarda. Bürün, Efz, Allday gibi pek çok markanın bu alanda yaptığı tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

 

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git