Gözalıcı ve zarif alyans modelleri 2017
Hayatımızın en özel gününde, bir ömrü paylaşmayı düşlediğimiz o özel insana “evet” derken, verilen sözlerin ve bağlılığın gözle görülür simgesidir alyanslar.

Bu yüzden fiyatı ne olursa olsun manevi değeri paha biçilmezdir. Bu nedenle bu yazıda sizinle bu simgenin en modern ve göz alıcı halini paylaşmak istedim. Klasiğin biraz dışında, farklı alyans modelleri arayanlar için alternatif modeller toplamaya gayret ettim. Umarım beğenirsiniz.

Gözalıcı ve zarif alyans modelleri 2017

Alyans seçmek gerçekten oldukça zorlu bir iş. Hatırlıyorum da; eşimle birçok farklı markanın kataloglarını inceleyip, sonunda girdiğimiz kuyumcudan hiç alakası olmayan, klasik bir alyans alıp çıkmıştık. Siz de evlilik hazırlığındaysanız paylaşacağım modeller fikir verebilir. Fakat bilmenizi isterim ki; bazı yüzükler her ne kadar göze hoş görünse de parmakta duruşu pek iç açıcı olmuyor.

Bu yıl da son birkaç yıldır süregelen iki renkli alyanslar ilk sırada, malum. Aslında sarı altın özellikle erkekler tarafından pek beğenilmiyor. Bu nedenle çoğu beyin tercihi çift renk alyanslardan yana. Dini açıdan sakıncası düşünüldüğünde gümüş ya da platin alyans tercih edenler olsa da; altın alyansın modası hiçbir zaman geçmeyecek bence.

2017 Alyans modelleri

İlk olarak sizinle isimli gümüş alyans modellerinden birini paylaşmak istedim. Oldukça sempatik ve cici görünen ve sonsuzluk işareti ile amacını vurgulayan bu modeli ben çok beğendim. Tabi gümüşün kararma olasılığı düşünüldüğünde biraz caydırıcı olabilir ama fiyat olarak altına göre çok çok uygun.

2017 Alyans modelleri 2

Sonsuzluk simgesini altına taşıyan modeller de beyaz altın alyans modelleri arasında oldukça dikkat çekici. Modern ve gösterişli alyans modelleri ilginizi çekiyorsa galeri bölümümüzdeki alternatifler arasında beğeneceğiniz modeller bulmanız daha olası. Özellikle bayanlar için tasarlanan taşlı kalın altın alyans modelleri hem çok şık hem de son derece zarif.

2017 Alyans modelleri 3

İki renkli alyans modellerinin fazlasını hayal ediyorsanız üç renkli alyans modelleri de bulabilirsiniz. Yine birçok modelde hanımların gösterişli yapısına uygun taşlar kullanılmış. 2017’nin en şık alyans modelleri olduğunu düşündüğüm seçenekleri sizin için topladım. Fakat az önce de söylediğim gibi tecrübelerimden yola çıkarak naçizane tavsiyem beğendiğiniz modellerin tümünü almadan önce parmağınızda bir görmeniz. Özellikle erkekler kesinlikle denemeden karar vermesinler. İşte sizin için seçtiğim gözalıcı ve zarif alyans modelleri 2017.Sayfa başına git