istanbul escort


Hilal Baş tesettür abiye elbise modelleri
Tesettürde tasarım denince akla birçok başarılı isim gelir. Bunların arasında tarzı ile kendini farkettiren isimlerden biri de Hilal Baş.

Elegan tesettür giyim modelleri ile hanımların beğenisini toplayan Hilal Baş, özel günler için hazırladığı ölçülü ve şık tasarımlarla da tesettür modası içinde adından söz ettirmektedir.

Hilal Baş tesettür abiye elbise modelleri

Modellerinde muhafazakar çizgiyi başarı ile yansıtan Hilal Baş tesettür giyim modelleri; gösterişten hoşlanmayan, özel günlerde de sade ve zarif abiye elbise modellerini tercih eden hanımlar için uygun alternatifler içeriyor. Özellikle kapalı abiye elbise modelleri arayan hanımlar için mutlaka görülmesi gereken bir kreasyon olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Hilal Baş tesettürlü nişan elbisesi modeli

Sade tesettür abiye elbise modellerinin yanı sıra tesettürlü nişanlık elbise modelleri olarak değerlendirilebilecek şık ve gösterişli tesettür abiye elbise modelleri de Hilal Baş tasarımları arasında yer alıyor. Giysilerinde genellikle desenli kumaşlar seçen ve kumaşları ile öne çıkan, fazla süslemeden uzak modeller tercih eden tasarımcının nadir de olsa bazı modellerde inci, boncuk ve taş kullandığını görmek de mümkün.

Çiçekli tesettür abiye elbise modelleri

Gösterişli, kendinden desenli, bazen renkli, bazen janjanlı kumaşlar tercih eden tasarımcı her zevke uygun alternatifler sunan Hilal Baş tesettür abiye elbise modellerinden bir kısmını sizin için derledik. Tesettürlü hanımların birçoğunun tarz olarak zaten yakından tanıdığı modacının tasarımlarından birini taşımak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz görsellere bakmadan tercih yapmayın. İşte 2017 Hilal Baş tesettürlü abiye modelleri.Sayfa başına git