Katlı Saç Kesimleri
 Kadınların saçlarına verdiği önemin büyüklüğü bilinmektedir. Bu yüzden ki günümüzde pek çok saç ürünleri üretilmekte ve bu üretilen ürünler çok fazla talep görmektedir.

Saçların şekli yüzünüzün ifadesini değiştirecek kadar önemlidir aslında. Mesela oval kesimler yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösterirken, dümdüz kesilen bir saç yüzünüzü daha keskin göstermektedir. Tüm bunlardan ayrı bir model vardır ki hem kullanımı kolay hem de sizlere ayrı bir hava katacak olan o da katlı saç kesimleri. Saçınızı katlı kestirmeye karar verdiniz ama nasıl olacağını mı bilemiyorsunuz? o zaman bu modellerden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Yüzünüze en çok gideceğini düşündüğünüz saç modelini görsellerde bulunan kesimlerden karar verdikten sonra kuaförünüz ile birlikte değerlendirme yapıp, birlikte bir karara varabilirsiniz. Unutmayın ki katlı saç kesimleri fön, maşa gibi sıcak işlemlere pek ihtiyaç duymayan bir kesim modeli olduğu için doğal ve güzel görünümü ile gündelik yaşantınızda sizlere daha kolaylık sağlayacak ve size zaman kazandıracaktır.Sayfa başına git