Lacivert Renk Tesettür Kombin
Lacivert Renk Tesettür Kombin

Yazın herkes açık renk tercih etmeyebilir. Lacivert rengi de, muhafazakar bayanları yaz aylarında kombinlerinde kullanılan bir renktir.

Sezonun her çeşit tesettür giyim ürününde lacivert renginin asaletini ve sporluğunu yakalamak mümkün. En çok tercih edilen dört renkten bir tanesi olan lacivert, tesettür pantolon, elbise, tesettür etek, kap, ferace, eşarp, şal ve tesettür gömlek ya da tuniklerde karşımıza çıkıyor. Lacivert tesettür elbise modelleri ve tunikler, bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Göze batmayan fakat bir o kadar da içerisinde şıklık taşıyan lacivert, camel rengi, siyah, bej tonları, krem, pembe ve beyaz renkleri ile kombin ediliyor. Laciverti en iyi gösteren renk beyazdır. Bu yüzden tesettür giyim ürünlerinde lacivert seçtiğiniz zaman beyaz aksesuar, çanta ya da eşarp ile kombini patlatabilirsiniz. Siyah renginin uymayacağı bir renk yoktur. Lacivertin en iyi tamamlayıcı renklerinden bir tanesi olan siyahı da istediğiniz kombinleriniz içerisine dahil edebilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git