Miss Vaqa Tesettür Giyim
Miss Vaqa Tesettür Giyim

Özgür stiller genellikle genç muhafazakar giyim tercih edenlerin stilleri arasında yer alıyor. Miss Vaqa özgür stil ile sizleri bekliyor.

Dantel detaylardan biraz uzak, çizgili modeller, çiçek açan elbiseler ve düz modeller, Miss Vaqa ile sizlere sunuluyor. Yumuşak geçişlerin dışında, düz kesimlerin de hakim olduğu seçimler özellikle genç yaş kesiminin vazgeçilmezi. Zamansız şıklığı temsil eden mint yeşili büyüsü, ekru, pudra pembeler, mavi tonları ve piliseli detayların naif duruşu, Miss Vaqa koleksiyonu içerisinde şıklığı size hissettirecek. Özellikle tunik modelleri, bu alanda en rahat ve tarz bir duruş taşıyor.

Güzelliğini yazın coşkusundan alan seçimler ile hareket dolu kombinlere adım atabileceğiniz bu marka sayesinde özgür stillere kavuşabileceksiniz. Tesettür kapalı tunik modelleri, mürdüm eriği renginden yeşillere, yumuşa mavilerden su yeşiline kadar pek çok tonda ve tasarımda sizleri bekliyor. Piliseli tunikler, düz tunikler, arkası uzun önü kısa formda tunikler, gömlek tunikler ve spor tunikler, en güzel çeşitleri ile online satış sitesinde sizleri bekliyor.

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git