Neva Style 2017 tesettür abiye elbise modelleri
Sezon dolayısı ile sitemizde tesettürlü abiye elbise modellerine sıkça yer vermeye çalışıyoruz. Bu amaçla kreasyonlarına erişebildiğimiz tüm tesettür giyim markalarının ürünlerini paylaşma gayretindeyiz.

Tesettür giyim alanında yer edinen markalardan biri olan Neva Style’ın kapalı abiye elbise modelleri de yepyeni modellerle sezona giriş yaptı. İşte sizin için Neva Style 2017 tesettür abiye elbise modelleri arasından seçtiklerimiz.

Neva Style 2017 tesettür abiye elbise modelleri

Son sezon tesettür abiye modelleri arasında adından söz ettiren Neva Style; abartısız ve şık giyim modellerini tercih eden hanımlar için birbirinden farklı tasarımlara imza atıyor. İşlemelerinde, pul ve payet gibi detaylarında aşırıya kaçmadan, son derece zarif modeller ortaya çıkaran firma; balık etek tesettür abiye elbise modelleri, pelerinli tesettür abiye elbise modelleri gibi hanımlar tarafından sıkça tercih edilen modellerde başarılı bir çizgi sergiliyor.

pelerinli tesettür abiye elbise modelleri

Tül pelerin detayı ile zenginleşen modellerin yanı sıra; inci işlemelere de sıkça rastladığımız modeller göze batmaktan hoşlanmayan, ama geride de kalmak istemeyen tesettürlü hanımlara ölçülü bir şıklık kazandırıyor.

Neva Style tesettürlü abiye elbise modelleri

Detaylarda dorenin zengin duruşunun sıkça kullanıldığı modeller sadelikten gelen zarifliğin de en güzel örneğini sergiliyor adeta. Tesettürlü sünnet annesi abiye modelleri, tesettürlü mezuniyet abiye elbise modelleri olarak da tercih edilebilecek modeller galeri bölümümüzde sizlerle.Sayfa başına git