istanbul escort


Pınar Şems 2017 tesettür giyim modelleri
Tesettürlü pek çok hanımın beğenerek takip ettiği isimlerden biri Pınar Şems. Kendine özgü modelleri, gösterişli tarzı ile özellikle nişan ve kınaların da vazgeçilmez abiye modellerinin atölyesi.

Bu güne kadar adını genellikle tesettür tasarım abiye elbise modelleri ile duyursa da Pınar Şems’in imzasını taşıyan ürünler yalnızca şık tesettür abiye modelleri değil. Peki; Pınar Şems 2017 tesettür giyim modelleri arasında neler var? Bir göz atalım isterseniz.

Pınar Şems 2017 tesettür giyim modelleri

Tesettürde tasarım ürünlerin başarılı isimleri arasında olan ve gerçekten çok zarif tesettür abiye elbise modellerine imza atan Pınar Şems; gösterişli, ışıl ışıl bir abiye arayan tesettürlü genç hanımların da gözdesi. Az önce de belirttiğim üzere özellikle tesettürlü nişanlık modelleri, tesettürlü kına elbisesi modelleri ve tesettürlü nikah elbisesi modelleri dendiğinde de akla ilk gelen isimler arasında. Peki; tasarımcı bu elit tarzını başka hangi giyim modellerine taşımış bir bakalım.

Pınar Şems tesettür uzun etek modelleri 1

Pınar Şems tesettür uzun etek modelleri

Her ne kadar abiyeleri kadar fazla alternatif içermese de; uzun etek modelleri tasarımcının tesettür günlük giyim modelleri arasında yer alıyor. Tabi günlük giyim modelleri denince akla daha farklı giysiler geliyor. Fakat Pınar Şems’in yıllardır oturan tarzını da düşünerek bir beklenti içine girmek sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır kesinlikle. Çünkü tesettür abiye modellerinde kendini farkettiren o tarz aynı özenle tüm modellere yansıyor.

Pınar Şems tesettür gömlek modelleri 1

Pınar Şems tesettür gömlek modelleri

Modayı uzaktan da olsa takip eden hanımlar bu modellere oldukça aşinadır sanırım. Evet; 2017 yazlık giyim modelleri arasında sıkça göze çarpan önden bağlamalı gömlek modelleri ve volanlı gömlek modelleri Pınar Şems’in ürettiği nadir gömlek modelleri arasında yerini alıyor. Yine tasarımcının etek modelleri ile kombine çok uyumlu olan bu şık tesettür gömlek modelleri yine şıklığı zirveye taşımak isteyen hanımlar için…

Pınar Şems hazır şal modelleri 1

Pınar Şems Hazır şal modelleri

Pınar Şems abiyelerini bir vesile ile incelediyseniz bu tesettür abiye hazır şal modelleri size hiç de yabancı gelmeyecektir. Bu şık hazır şal modellerini yine üzerine tasarlandığı elbise ile kullanabilir ya da tek satın alarak farklı bir elbise ile kombinleyebilirsiniz. Hepsi çok göz alıcı değil mi?

Pınar Şems tesettürlü abiye elbise modelleri 1

Pınar Şems tesettürlü abiye elbise modelleri

Evet, geldik en son ve en can alıcı bölüme. Tabi ki Pınar Şems’in birbirinden şık ve gösterişli tesettür abiye elbise modellerine. Yukarıda gördüğünüz her iki modelin de tasarımcının en son çıkan elbiselerinden olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Renkleri, kumaşları, aksesuarları ve işlemeleri ile gerçekten birbirinden apayrı ama hepsi birbirinden çarpıcı tesettür abiye modelleri bizi bekliyor. Sade tesettürlü abiye elbise modellerinden tutun da en janjanlısına kadar uzanan geniş bir yelpaze. İşte sizin için seçtiğim Pınar Şems modelleri.

 Sayfa başına git