Pınar Şems tesettür tasarım abiye modelleri
Tesettürlü bir hanım olup da Pınar Şems tasarımlarını duymayan yoktur sanırım. Tasarım ürünleri ile hanımların beğenerek kullanacağı modellere imza atan Pınar Şems; ürettiği şık abiye elbiselerle özel gecelerin en çok beğeni toplayan isimlerinden biri.

Özellikle tesettürlü genç kız abiye elbise modelleri ile öne çıkan Pınar Şems; gösterişli ve bol işlemeli modellere de son sezon ürünleri arasında geniş bir yer veriyor.

Pınar Şems tesettür tasarım abiye modelleri

Özel gün ve gecelerin ivme kazandığı yaz sezonunda düğün, kına, nişan ya da sünnet gibi organizasyonlara ve davetlere katılmanız gerekiyorsa kendinizi ister istemez bir şıklık yarışı içinde bulacaksınız demektir. Eğer dolabınızda yeniliğe ihtiyaç varsa Pınar Şems tesettürlü abiye elbise modelleri içinden seçim yapmanız sizi bu yarışta kesinlikle öne çıkaracaktır.

Pınar Şems abiye elbise modelleri 1

Aslında modellere ve elbiselerin kesimlerine bakıldığında oldukça sade görünen Pınar Şems muhafazakar abiye elbise modellerinin kullanılan işlemeler ve aksesuarlarla ölçülü bir şıklığa kavuştuğu söylenebilir. Tesettürlü nikah elbisesi modelleri, Tesettürlü sünnet annesi elbiseleri ya da tesettürlü kına elbiseleri olarak da çok rahat kullanabileceğiniz birçok farklı modeli içinde barındıran Pınar Şems 2017 tesettür abiye elbise modelleri arasında seçim yapmak gerçekten çok zor. En iyisi sizi Pınar Şems tesettür tasarım abiye modelleri ile buluşturmak. Kararı siz verin. Bu arada unutmadan hemen ekleyeyim; tesettür abiye modelleri görsellerindeki renkler sizi yanıltmasın. Hemen hemen her modelin farklı renk seçenekleri mevcut 🙂

 Sayfa başına git