Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri
Muhafazakar giyimi tam anlamı ile yansıtmak isteyen hanımların tarz olarak benimsediği tesettür pardösü modelleri, Setrms’in zarif modelleri ile yeniden hayat buluyor.

Giyim tarzından öte, bir yaşam tarzı olan tesettürün en güzel yansımalarından biri olan pardösüler her ne kadar tüm muhafazakar hanımlar tarafından rağbet görmese de alıcısı oldukça fazla olan ürünler.

Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri

Ezber bozan modelleri ile tesettür giyime renk ve çeşit katan Setrms; yazlık tesettür pardösü ve kap modelleri ile modern çizgiyi yakalamış durumda. Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri alışık olduğumuz pardösü kavramına ek olarak bir çok farklı ve modern model içeriyor.

Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri 1

Yazın en çok tercih edilen renklerini farklı tasarımlarla birleştirerek tesettür modasında yaz trendlerini yakalayan marka; soft renkler ve hafif kumaşlarla  hanımları kavurucu yaz sıcağından da koruyor. Önden bağcıklı yazlık pardösü modellerinin öne çıktığı 2017’de farklı bir tasarıma sahip olmak isterseniz tül detaylı pardösü modelleri ilginizi çekebilir.

Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri 2

Tül detayı demişken pelerinli yazlık pardösü modellerine de değinmeden olmaz tabi ki. Bu yıl tesettür abiye modelleri arasında sıkça karşımıza çıkan pelerin detayı yazlık şık pardösü modellerini de bu akımın içine dahil etmiş gibi görünüyor. Setrms 2017 yazlık pardösü modelleri

Farklı tasarımların dışında daha klasiğe yakın parçaların da yer aldığı Setrms 2017 ilkbahar-yaz modelleri arasında; önden düğmeli yazlık pardösü modelleri, asimetrik kesim yazlık pardösü modelleri, fermuarlı yazlık tesettür pardösü modelleri gibi türlere de yer verilmiş.Sayfa başına git