Setrms 2017 yazlık tesettür elbise modelleri
Uzun yıllardır tesettür giyimin öne çıkan markalarından olan Setrms; yılların tecrübesini eşsiz modellerle birleştirerek muhafazakar hanımlara hem modern hem de muhafazakar kalıpla özdeşleşmiş giyim modelleri sunuyor.

Tesettür giyimde kalitenin simgesi haline gelen Setrms, 2017 tesettür giyim modasında yine son derece zarif modellerle adından söz ettiriyor.

Setrms 2017 yazlık tesettür elbise modelleri

Modayı yakından takip eden hanımlar Setrms’in günden güne yenilenen ve tesettürü modern bir çizgiye taşıyan seyrini sanırım kolaylıkla farkedeceklerdir. Yıllardır klişe modellerin dışında son derece farklı ve zarif giysilerle hanımların beğenisini toplayan Setrms çok şık tesettür elbise modelleri ve tesettür abiye modelleri ile karşımızda.

Setrms yazlık tesettür elbise modelleri 1

Genç tesettür giyim modelleri arasında rahat kesimleri, yaza uygun renkleri ve kaliteli kumaşları ile göze çarpan tesettürlü yazlık spor elbise modelleri; sanırım genç hanımlar tarafından da oldukça beğenilecek. Tesettür günlük giyim modelleri olarak rahatlıkla yaşamın her alanında kullanabileceğiniz bu tesettürlü şık spor elbise modelleri farklı seçenekler içeriyor.

Setrms yazlık tesettür elbise modelleri 2

Sade ve zarif tesettür abiye elbise modelleri ile abartıdan uzak bir ışıltı yakalamanıza zemin hazırlayan Strems abiye elbise modelleriyle de tesettür giyim modasının trendlerini yakalıyor. Özellikle tesettürlü sünnet annesi elbise modelleri, tesettürlü nikah elbisesi modelleri gibi modellere ihtiyacınız varsa; ya da bu yaz herhangi bir davete katılacaksanız Setrms 2017 yazlık tesettür elbise modelleri galerimize bakmadan geçmemenizi şiddetle tavsiye ederim.Sayfa başına git