Şık ve iddialı tesettür abiye modelleri
Şık ve iddialı olabilmek için bazı detaylara dikkat etmek gerek. Mesela abiye seçiminde uyulması gereken kurallar, renk seçimi ve tasarımlara dikkat etmek gibi önemli detaylar, şık ve iddialı olabilmek için uyulması gereken kurallardır.

Gündelik yaşam içerisinde her geçen gün yeni bir sürpriz davet, yeni bir hayatın kurulduğuna tanık olabiliyoruz. Kimi zaman çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın düğünü olabiliyor veya sevdiğimiz bir arkadaşımızın oğlunun sünnet düğünü olabiliyor. Yani yaşam var oldukça yeni gelişmeler sürekli hayatımızın merkezinde yer almaya devam edecek. Tabi ki bu tip günlerde şık olmak her zaman için bir bayanın merkezinde olması gereken durumlardan biridir ve kurtarıcı kıyafetler olarak tercih edilen tesettür abiye modelleri, “şıklık” kavramını yakalamak için tercih edilebilecek en güzel parçalardır.

İddialı ve şık tesettür abiyeler

Şık abiye modelleri nasıl olur?

“Şıklık” kavramı, aslında göreceli bir kavramdır ve herkesin bakış açısına göre farklı anlamların yüklenebileceği bir kelimedir, bu nedenle kavramı incelerken kişilerin fikirlerini öne almak ve buna göre değerlendirme yapmak son derece önemlidir. Şık abiye modelleri 2018 koleksiyonu içerisine baktığımızda veya yeni sezonun birbirinden farklı tasarımlarını göz önüne aldığımızda seçenekler arasında kaybolmamak neredeyse imkansızdır. Tesettür abiye modelleri üzerinde uzun zamanların deneyimine sahip olan tasarımcılar, belki de geçmiş sezonlardan ilham alarak yeniliklere adım atmanın daha uygun olacağı kanaatindedirler, yanıldıklarını söylemek doğru olmayacak.

İddialı ve şık tesettür abiyeler

2019 şık abiye modelleri

Geçmişten ilham alarak bugüne özel tasarım yapan tasarımcılar, moda dünyasının farklı boyutlarını değerlendirmekle birlikte farklı ülkelerdeki yaşam stillerini de değerlendirmeden edemezler. Mesela Ürdün abaya modelleri, son derece şık ve Türk giyim stiline de uygun kıyafetlerdir. Az bir değişim ve tasarımda hafif bir ince işçilik yapıldığında kesinlikle Türk kadınları için en güzel kıyafet seçeneklerinin ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz. 2019 şık tesettür abiye modelleri arasında da bu detaya yer verildiğini göreceğiz ve bayanlar için yeni bir akımın geleceğini hep birlikte izleyeceğiz.

Ürdün abaya modelleri

Ürdün abaya modelleri

Kendinize yakıştırdığınız modeli seçin

Bir başkası üzerinde görülen abiye modeli, son derece şık ve alımlı olabilir fakat aynı abiyenin size de yakışacağını kesin kes düşünmeyin çünkü ten uyumu, boy, kilo gibi detaylar başta olmak üzere başkasına yakıştırdığınız bir stil sizin için doğru tercih olmayabilir. Bu nedenle tesettür abiye modelleri 2019 koleksiyonunu incelerken veya kendi stilinizi belirlemek için geçmiş sezonun ihtişamlı modelleri üzerinde karar verirken daha çok size yakışabileceğinden emin olacağınız şık ve iddialı abiye modelleri üzerinde durmanız çok daha sağlıklı olacaktır.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git