Tesettür Balık Abiye
Tesettür giyimde abiye modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Zaman geçtikçe bu modellerde artışlar gözlenmektedir. Tesettür abiye giyim modasının en revaçta olan balık abiye modellerine değinelim.

Tesettür giyimde balık abiye modelleri hanımlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Hem zarif hem de şık durmasının yanı sıra fiziki olarak da artıları vardır. Hem formda görünebilir hem de daha uzun görünebilirsiniz.

Dantelli Balık Tesettür Abiye

Dantel, bulunduğu kıyafete zariflik katan özel bir kumaştır. En spor kumaşla bile buluştuğunda kombininize anında nostaljik bir hava katar. Dantel, balık abiye kıyafetlerde de son derece şık durmaktadır.

Ekru dantel balık abiye ile bulunduğunuz ortamda ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

Görüldüğü üzere dantel detayı balık abiyeler ile uyum içerisindedir.

Saten Balık Tesettür Abiye

Balık abiye kıyafetler ile abiye giyiminin olmazsa olmazı saten kumaşlar bir araya gelince oldukça gösterişli bir birleşme olmaktadır. Sizlerde özel davetlerde seçiminizi bu doğrultuda kullanabilirsiniz.

Bal rengi saten abiye ile siyah detayını buluşturabilirsiniz.

Pelerinli Tesettür Balık Abiye

Pelerin, abiyelere farklılık kazandıran bir detaydır. Herkesin kullanmadığı ve ender bulunan bu detay ile hem herkesten farklı hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Pelerinli abiye elbiseler, abiye kategorisinde ki en özgün modellerden birisidir.Sayfa başına git