Tesettür Bindallı modelleri 2017
Unutulmaz anlarınız arasında bulunan kına geceleri, son derece otantik ve eğlencelidir. Kına gecelerinin olmazsa olmazı olan bindallılar 2017 yılında da özel yerini korumaktadır. Tesettür bindallı modelleri 2017 yılında bakın nasıl bir tarz sergilemiştir.

Bindallı geçmişi oldukça eski bir geçmişe dayanmaktadır. Öyle ki Osmanlı zamanına kadar dayanmaktadır. O zamandan bu zamana kadar orijinal halini koruyan bindallılar sadece farklı şekillerde yorumlanmıştır. Genellikle kırmızı olarak tercih edilmiş ama daha sonrasında farklı renk ve modeller ile kendini göstermiştir.

Kaftan şeklinde tesettür bindallı modelleri

Kaftan, üste giyilen , kumaştan yapılan, süslü ve astarsız elbiseye denilmektedir. Kadife kumaş olmakla birlikte farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Kırmızı kaftan bindallıları tercih ederek son derece göz alıcı olabilirsiniz.

Bordo renk ile de bindallı modasını yakalayabilirsiniz.

Prenses model bindallı modelleri

Tıpkı gelinlik, nişanlık modellerinde olduğu gibi bindallı modellerinde de kabarık modellere yönelme oldukça fazladır. Daha fazla ihtişamı seven gelin adaylarının keyifle tercih edebileceği bu modeller ile adeta bir prenses gibi görünebilirsiniz.

Daha ihtişamlı görünmek isteyen gelin adayları kabarık modellere yönelebilirler.

Yeşil bindallılar ile farklılık kazanabilirsiniz.

Hürrem tarzı gösterişli bindallı modelleri

Sarayın ihtişamını yaşamak isteyen genç kızların favori modelleri olan hürrem tarzı bindallılar bu özel gecede tarzları ile farklılık yaratabilirler.

Saray ihtişamını hürrem tarzı modeller ile yaşayabilirsiniz.

Hürrem tarzı bindallılar ile hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesi yaşayabilirsiniz.

Rengarenk bindallı modelleri

Son olarak renklilikten hoşlanan genç kızlar için renkli bindallıları tercih edebilir, kına gecenize renk katabilirsiniz.

Renkli modeller doğru bir seçim olabilir

Fuşya renklerde bindallı seçiminiz için değişik olabilir.

İster renkli olsun ister sade…Zevkinize hitap eden bindallıyı seçip, sizler için özel olan o anlamlı geceyi daha anlamlı kılabilir ve sizler için hazırlanan galeriden yardım alabilirsiniz.Sayfa başına git