Tesettür giyim ve pantolon
“Tesettür giyimde pantolon olmalı mı, olmamalı mı?” derken pantolon modelleri tesettürün neredeyse tam da merkezine yerleşiverdi. Üstelik de birbirinden farklı birçok model ve kesimle.

Şimdilerde tesettürsüz hanımların giydiği tüm pantolon modellerini tesettürlü hanımların üzerinde görmek mümkün. Kullanım rahatlığı nedeni ile tercih edilen pantolon modelleri, uygun giyim modelleri ile kombinlendiğinde hem şık hem rahat hem de tesettür çizgisine aykırı olmayan bir duruş sergileyebilir.

2017 yazlık tesettür pantolon modelleri

Tesettür giyim modası ve pantolon bir zamanlar pek örtüştürülemese de hanımların gerek sosyal ortamlarda gerekse iş ortamlarında faalleşmesiyle birlikte ister istemez hayatımızda yerini aldı. Günlük yaşamda, özellikle sürekli hareket halinde bir hanımsanız eteğin nasıl bir dezavantaj olduğunu bilirsiniz. Bu nedenle pantolon bir çoğumuz için cazip bir giyim modeli haline geldi. 2017 yazlık tesettür pantolon modelleri de işte bu nedenle bizim için öne çıkan tesettür giyim modelleri arasına girdi.

yazlık tesettür pantolon modelleri 1

Yazlık tesettür pantolonlar arasında en kullanışlı modellerden olan bol kesim tesettür pantolon modelleri 2017 yazında da en çok tercih edilenlerden biri. Özellikle kuş desenli yazlık pantolon modellerini hemen hemen tüm hanımların üzerinde görmek mümkün.

Yazlık tesettür pantolon modelleri 2

Dar paça pantolon modellerinin ve skinny pantolon modellerinin öne çıktığı 2017’nin trend pantolon modelleri içinde özellikle jarse kumaştan üretilen abiye pantolon modelleri; özel gecelerde de pantolonun rahatlığını tercih eden hanımlar için ideal. Daha fazlası için galeri bölümünde yer alan; Alvina yazlık tesettür pantolon modelleri arasından sizin için derlediğimiz şık pantolon modellerini inceleyerek tarzınızı belirleyebilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git