Tesettür Giyimde Gömlek Kombini
Tesettür giyimde çeşit çeşit kombinler mevcuttur. Herkesin bir giyim zevki olduğundan dolayı tasarımcılar fazlası ile kombin seçeneği sunmaktadır. Bu yazımızda ise kombin seçeneklerinden gömlek kombinlerine değineceğiz.

Gömlek hem şık hem de spor bir şekilde kombinlenebilmektedir. Hemen hemen her parça ile uyum sağlaması da ayrı bir artı durumudur. Dilerseniz gömlek kombin çeşitlerine bir bakalım.

Kot Gömlek Seçiminde Tesettür Kombini

Kot gömlekleri etekler ile kombinlediğinizde şık, pantolonlar ile kombinlediğinizde ise spor bir hava katmaktadır. Her kadının dolabında kesinlikle bulunması gereken bir kıyafet olan kot gömlekleri her mevsim kullanabilirsiniz.

Kot gömlekler yüksek bel etekler ile son derece uyumlu durmaktadır.

 

Beyaz Gömlek Seçiminde Tesettür Kombini

Beyaz, sade şıklığın diğer adı olmakla birlikte, beyaz gömlek ile hem abartıdan uzak hem de her ortama uyum sağlayabilecek bir kombin yapmanıza yardımcı olabilir.

Beyaz gömleklerinizi desenli etekler ile kombinlemek güzel bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

Desenli Gömlek Seçiminde Tesettür Kombini

Desenli gömlek ile kombin yapmak isteyen hanımlar deseni yani hareketliği sadece gömleklerinde kullanmaya dikkat etmelidirler. Böylece daha doğru kullanmış olup, mümeyyiz bir seçime imza atabilirler.

Çiçekli gömlek içeren bu kombin sizlere güzel bir ilham olabilir.

Hareketli Gömlek Seçiminde Tesettür Kombini

Bazı detaylar, var olan kıyafetleri olduğundan daha hareketli ve canlı göstermektedir. Bu hareketliliği farklı detaylar içeren gömlekler ile yakalayabilirsiniz.

Oldukça tatlı duran mint yeşili renginde ki bu gömlek yaka kısmında fırfırlar ile hareketlendirilmiştir.

Hareketli, sade veya kot… Dilediğiniz gibi kombin yapabileceğiniz gömlek modeline kendiniz karar verip, sizler için hazırlanan galerimizden fikir edinebilirsiniz.Sayfa başına git