Tesettür Giyimde Kot Seçimi
Bir hayat görüşü olan tesettür giyim, zaman geçtikçe kendine daha geniş bir yayılma alanı bulmaktadır. Her sezon daha farklı şekilde yorumlanmış bir halde görebileceğiniz tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Bu yazımızda ise tesettür giyimde kot seçimini inceleyeceğiz.

Kot kumaş, hemen hemen herkesin dolabında bulunan ve hem spor hem de şık olmanızı sağlayacak bir kumaştır. Kot kumaşlar, kombinlediğiniz parçalara göre bardağın içine dökülmüş su gibi şekil almaktadır.

Kot Tunik Kombini

Tunik, bildiğiniz üzere kadınların gündelik hayatta giyinmeyi en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesidir. Hem yazlık hem de kışlık olarak üretilebilen tuniklerde kot kumaşlar son derece hoş görünmektedir.

Ön kısmı robalı olan bu kot tunik modeli son derece güzel durmaktadır.

Kot Elbise Modelleri

Tesettür giyimde hanımların olmazsa olmazı olan elbiselere kot kumaş son derece yakışmaktadır. Topuklu bir ayakkabı ile giyindiğinizde şık, spor ayakkabı ile giyindiğinizde ise gündelik hayata uyarlayabileceğiniz kot elbiseler, doğru bir tercih olacaktır.

Omuzlarında dantel detayı olan bu kot elbise,hem sizlere zarif bir hava katacaktır hem de özgün bir tarz oluşturacaktır.

Kot Ferace Modelleri

Tesettürlü hanımların sokağa çıkarken giyindiği bol ve mantoya benzeyen giysiye ferace adı verilmektedir. Feracelerde kot kumaş oldukça kullanışlıdır. Hem estetik olarak güzel görünüp hem de kullanıma uygun olması tercih çokluğunun nedenlerindendir.

Kot feraceler sizleri hoş bir görünüme kavuşturacaktır.

Kullanımının özgünlüğünün hayal gücünüze kalmış olan kot kumaşlar, doğru yorumladığınız zaman her alanda kullanabileceğiniz bir kumaş olmakla birlikte fikir olması açısından galerimize göz atabilirsiniz.Sayfa başına git