Tesettür Giyimde Takım Tercihi
Moda, her ne kadar kendini sürekli yenileyen bir akım olsa da zaman zaman geçmişe yöneldiği tartışılmaz bir gerçektir. Zaten bu gerçeğe de moda dünyasında retro adı verilmektedir. Bazı kıyafetler hem popüler hem de retro moda dünyasında kendine yer edinmiştir. Takımlar ise buna verilebilecek en güzel örneklerdendir.

Bazen bu kıyafet ile neyi kombinlesem dediğiniz anlar olmuştur. İki ayrı parçayı bir araya getirmek oldukça zordur. Sizleri bu zorluktan kurtarmayı isteyen tasarımcılar takım elbiseleri tasarlamıştır.

Pantolon Ve Tunik Takım Kombini

Kadınların en çok kullanmayı tercih ettiği pantolon ve tunik kombini, pek çok farklı modeli ile vitrinlerde kendini göstermektedir. Son derece modern dokunuşlar içeren bu takımları isterseniz günlük isterseniz de özel yerlerde kullanabilirsiniz.

Son dönemde oldukça revaçta olan kadife kumaşlar takımlarda da kendini göstermektedir.

Hem canlı hem de koyu renklerde uyumun yansıması olan takımlar, dolabınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Etek Ve Ceket Takımı Kombini

Takımlar denilince akla bir diğer kombin ise etek ve ceket kombini gelmektedir. Tesettür giyimin olmazsa olmazı uzun etekler ile ceketler bir araya gelince son derece güzel bir tablo oluşturmaktadır.

Nar çiçeği etek ceket takımı ile stil sahibi olabilirsiniz.

Yelek ile Takım Yapılabilecek Kombinler

Yelek ile kombinlenebilen takımlar hem zarif hem de sade bir tarzın eseridir. Etek veyahut pantolon ile kombinleyebileceğiniz yelekler, kullanışlı olmasıyla da bir adım öndedir.

Yelekler etek ile de uyumlu bir kombin oluşturmaktadır.

Sizlerde yaratıcılığınıza kalmış takım kombininden ilham alarak farklı takım kombinlerine imza atabilirsiniz. Dilerseniz galerimize göz gezdirin.Sayfa başına git