Tesettür Giyimde Yağ Yeşili Kombinleri
Her rengin kendine göre ayrı bir havası vardır. Koyu renkler daha ağır bir izlenim uyandırırken, açık ve canlı renkler daha pozitif bir duygu uyandırmaktadır. Bazı renkler ise ikisini birlikte barındıracak kadar farklıdır. Bu renge en güzel örneklerden birisi ise yağ yeşilidir.

Yağ yeşili, sarı ve yeşilin bir o kadar tatlı bir ahengi ile birleştiği özel bir renktir. Son zamanlarda moda dünyasında sıkça rastlayabileceğiniz yağ yeşili, tesettür giyimde de yaygın bir hale gelmiştir. Peki tesettür giyimde bu rengi nasıl kombinleyebilirsiniz?

Koyu renk ile yağ yeşilinin uyumu

Her renk ile uyum sağlayabilen siyah renk, yağ yeşili ile mükemmeli sizlere sunmaktadır.

Sizlerde siyah ile yağ yeşili rengini kombinleyebilirsiniz. Böylece hem şık hem de uyumlu bir tarz içerisinde olabilirsiniz.

Açık renk ile yağ yeşili kombini

En az koyu renkler kadar açık renkler ile de uyum içerisinde olan yağ yeşili, açık renklerle kombini daha çok bahar veya yaz gibi sıcak aylarda tercih edilmekle birlikte gideceğiniz yere de bağlıdır.

Beyaz ve yağ yeşili birbirine çok yakışan iki renktir.

Karışık renk ve desenler ile yağ yeşili kombini

Sadece tek renklerden oluşan kombinlere bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. Renkliliği ve farklılığı seven hanımlar, seçimlerini özgünlükten yana kullanabilirler.

Desenli bu gömlek ile son derece uyum içerisinde olan yağ yeşili ile özgünlüğü yakalayabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız kombin fikirlerinden faydalanabileceğiniz gibi farklı kombin seçeneklerini de hayal gücünüze bağlı olarak oluşturabilirsiniz. Dilerseniz galeride bulunan farklı yağ yeşili kullanımlarından faydalanabilirsiniz.Sayfa başına git