Tesettür Sokak Modası
Sokak modası denilince akla moda dergilerinden çıkmış bir kombin gelir. Oysa sokak modası yolda yürürken gördüğünüz, yanınızdan geçen insanların sokağa kombinledikleri kıyafetleridir.

Tesettür giyimde her sezon farklı parçalar görmeniz mümkündür. Aslında birbirleri ile bağlantılı olan bu parçalar, sadece tasarımcıların hayal gücüne değil, genç kızların taleplerine de bağlıdır. 2017 Yılında tesettür giyimde sokak modasında trendlere değenilecek olunursa:

1) Uzun yelek modası

Uzun yelekler tesettür giyimin olmazsa olmaz parçalarıdır. Genellikle tunik gibi pantolon üzerine giyilen bu yelekleri farklı şekillerde de kombinleyebilirsiniz.

Son derece hoş olan bu uzun yelek kombini, sizleri günlük tarzda bile şıklığa kavuşturacaktır.

2)Yüksek bel etekler

Bilindiği üzere yüksek bel modası retro moda akımı içerisinde kendisine yer edinmiştir. Yüksek bel modasını tesettür giyimde eteklerde çok sık görebilirsiniz. Hem şık hem de spor olarak kullanabileceğiniz bu etekler, tesettür sokak modasının kombinleri arasındadır.

Sokak modasının başında gelen yüksel bel trendi sizleri son derece hoş bir görünüme kavuşturmaktadır.

3)Eşarp yerine şal

Kayan ve sürekli düzeltmek zorunda kaldığınız eşarplar yerine daha düzgün duran ve tesettür giyime uygun olan şalları genç kızlarda sıkça görmeniz mümkündür. Hem kolay kullanıma sahip olan hem de oldukça şık duran şallar ile tesettür sokak modasına kavuşmanız mümkündür.

Canlı renge sahip olan şallar ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.

4) Sırt Çantaları

Ve son olarak her beş genç kızın dördünde görebileceğiniz sırt çantaları sizlerin tesettür sokak modasından geri kalmamanızı sağlayacağı gibi kullanımı açısından da oldukça rahattır.

Hem kullanışlı hem de güzel bir görünüme sahip olan sırt çantalarını tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Unutmamalısınız ki moda kendinizi iyi hissettiğiniz gibi giyinmeniz olmakla birlikte son dönemde sezonda trend olanları da takip ederek ikisini harmanlamanızdır. Galeriden fikir edinebilirsiniz.Sayfa başına git