Tesettür Yağmurluk Modelleri
Her mevsimin kendine ait bir güzelliği vardır. Tercih edilen kıyafetler ise mevsim şartlarına göre farklılık göstermektedir. Bu farklılığı sezon trendlerinde çok rahat görebilirsiniz. Ama bir hava koşulu vardır ki özel şekilde giyinmeniz gerekmektedir. O özel hava koşulu ise tahmin ettiğiniz üzere yağmurdur.

Yağmurlu havalarda özel, su geçirmeyen kumaşlardan üretilen yağmurlukları tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Böylece ıslanmaktan korunur, hasta olma gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Tesettür giyimde yağmurluk modelleri ise çeşitli şekillerde üretilmiş olup, hem kullanıma uygun hem de estetik görünümü ile zevklere hitap eder niteliktedir. Ayrıca yağmurlukta mevcut olmasına dikkat etmeniz gereken önemli bir husus kapişonu olmasıdır.

Bu şekilde bir yağmurluk kapişon da bulunduğundan dolayı hem kullanıma uygun hem de güzel bir görünüme sahiptir.

Rengarenk, cıvıl cıvıl yağmurluklara yönebileceğiniz gibi koyu ya da sade olan yağmurluklar ile de tarzınızı koruyabilirsiniz.

Yağmurluklar genellikle diz hizasında olmakla birlikte farklı şekilde tercih etmek isteyen hanımlar için daha kısa ya da daha uzun seçenekleri de mevcuttur. Kullanım açısından ise en ideal boyu elbette ki diz hizasında olandır.Çünkü daha uzun olanların etek ucu yağmur da ıslanabilirken, daha kısa olanlar pek kullanışlı değildir.

Yağmurlukta en ideal boy, fotoğrafta ki model üzerinde olan boydur.

Sizlerde mevsim geçişlerinde eşarplarınız ile zevkinize göre dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz yağmurluk modellerini dolabınızdan eksik etmemelisiniz. Hem kullanım açısından son derece rahat olup hem de güzel bir görünüme sahip olan bu parçayı mutlaka edinmelisiniz.

Yağmurluk modellerine sizler için hazırlanan galeriden ulaşabilirsiniz.Sayfa başına git