Tesettürde Dantel Modası
Son zamanlarda neredeyse her kıyafette kullanılmaya başlanan danteller birbirinden desenleriyle elbiselere renk katıyor ve çok güzel ve zarif bir görüntü oluşturuyor. Kıyafetlerin yanı sıra gelinlik ve nişanlıklarda da kullanılan danteller gerçekten çok şık duruyor.

Tesettürde Dantel Modası

Artık değişik tasarımların ortaya çıktığı tesettür giyiminde, danteller de bu tasarımlarda ciddi manada kendine yer almaya başladı. Tesettürlü hanımların kıyafetlerinin çok şık bir parçası olan danteller, tesettürlü dantel modası ile klasik kıyafetler de ve davetlerde kullanılan kıyafetlerin tamamlayıcısı olmuş durumda.

Tesettürde Dantel Modası
Elbiselerin yanı sıra eşarplarda da kullanılan danteller eşarpların uç kısmında genelde kullanılıyor ve gerçekten çok zarif bir görüntü oluşturuyor. Daha ipeksi bir detaya sahip olan dantelli eşarp modelleri iğne oyası danteller ile de kullanılır. Ayrıca sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Dantel abiyelerle her zaman uyum içinde dekore edilen dantelli eşarp ve şallarınızla her zaman şık görünebilirsiniz.

 

Tesettürde Dantel Modası

Tesettürde dantel modası artık abiye elbiselerde ve günlük elbiselerin yanı sıra kınalık ve nişanlık kıyafetlerinde de kullanılır. Hem gece hem de gündüz davetlerinizde tesettürde dantel modası ile hem şık hem de göz alıcı bir görüntü elde edeceksiniz. Birbirinden renkli ve göz alıcı dantel detaylı elbiseler tam da sizin tarzınızı yansıtacak. Davetlerde rahat olmanın yanı sıra şıklığı da elde edeceksiniz. Rengarenk dantelli elbiseler ile beraber düz renk ve pastel renklerin ağırlıkta olduğu yeni sezon dantelli elbise modelleri birçok seçeneği de barındırıyor.

 

Tesettürde Dantel Modası
Tesettürde dantel modası ile uzun abiye elbise modelleri, nişan kına ve özel günlerdeki kıyafetlerinizin vazgeçilmez bir detayı olacak danteller ile desenlerine, boylarına, beden tercihlerine ve siyah, mürdüm, pudra ile zümrüt gibi çok tercih edilen renk seçenekleriyle farklı modelleri seçerek zarafeti elde edeceksiniz. Bizler de sizler için tesettürde dantel modası ile ilgili birbirinden güzel galeri hazırladık. Sizler de aradığınız renk, desen ve modeli daha hızlı bir şekilde arayarak tesettürde dantel modası modeller,ne daha rahat bir erişim gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:Sayfa başına git