Menu

Tuğba Venn Tesettür Yelekler

Tuğba Venn Tesettür Yelekler

Tesettür giyimde en önemli parçalardan sayılan tesettür yelek modelleri, Tuğba Venn markasının zengin ürün koleksiyonunda bulunuyor.

Klasik olarak adlandırılan yeleklerden farklı olarak etek bölümleri daha uzun olan bu yeni tasarımlara sahip olan tesettür yelek modelleri, özellikle bu tasarımları tercih eden bayanların ilgisini çekmektedir. Gerek narin, zarif kesimleri gerekse de renk seçimleri ile stil sahibi bayanların kayıtsız kalamayacağı bu modeller, muhafazakar bayanların tercih ettikleri tesettür giyim alanında Tuğba Venn tasarımcıları tarafından hazırlanmaktadır.

Yelekler, içlerine giyilen giyim ürünlerini ortaya çıkarıyor. Pek çok ürün çeşidini ve renk kartelasını bünyesinde barındıran Tuğba Venn markası, her giyim ürünü ile kombin yapma imkanı sunan yelek modellerini sizler için tasarladı. Söz konusu olan yelek modelleri içerisinde, uzun yelek modelleri, kısa yelek modelleri, kot yelek modelleri, deri yelekler ve aksesuarlar ile zenginleştirilmiş yelekler yer alıyor. İstediğiniz modeli tercih ederek satın alabilirsiniz.Categories:   Tesettür Giyim Modası

Comments