Tunik kullanımı
Yaz mevsiminde ya da kış mevsiminde giyilen, tesettür giyimin olmazsa olmazıdır tunikler.

Son derece kullanışlı hem spor hemde şık bir görünüme kavuşabileceğiniz tunikler ile nasıl kombin yapacağınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tunik kombini aslında gündelik yaşamda tesettür giyimi yaşam tarzı edinen kadınlar üzerinde çokça görebileceğiniz bir parçadır. Bu çok tercihin nedenine değinilecek olunursa elbette ki kullanım çeşitliliği bu nedenlerin başında gelmektedir. Kullanım çeşitleri ise şu şekilde değerlendirilebilir:

1)Pantolon ile tunik kullanımı

Bilindiği üzere tesettür giyimde pantolon üzerine uzun ve vücudu kapatacak bir giysi giyinmek gerekir. Daha önceden bu görevi pardesü üstlenirken artık hem daha hafif olan hem de her mevsim kullanabileceğiniz tunikler üstlenmektedir.

Sizlerde pantolon tunik kombini ile şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2)Etek ve tunik kombini

Sadece pantolon ile değil, etek ile de kombinleyebileceğiniz tunikler pek çok parça ile uyum sağlamasıyla da son derece kullanıma açık bir giysidir. Etek ile aynı boyda kullanabileceğiniz gibi etek boyundan daha kısa olan tuniklerde oldukça güzel durmaktadır.

Etek ve tunik kombini tarzını yansıtmak isteyen hanımlar için doğru bir seçim olacaktır.

3)Elbise formunda tunik kullanımı

Bazen bir dış giyim olarak kullanılan tunikler bazende elbise formunda kullanılabilmektedir. Elbise formunda kullandığınız zamanda tesettür giyime uygun olan tunik, hem estetik bir görünüme sahiptir hem de tesettür yaşam tarzına  uygun.

Elbise forumunda olan bu pembe tunik hem spor hem de şık bir şekilde kullanıma uygundur.

Daha pek çok şekilde kombinleyip kullanabileceğiniz tunikleri kumaşına ya da seçtiğiniz diğer parçalara göre şık ya da spor hale getirebilirsiniz. Taş, dantel ya da güpür gibi detaylar içeren tunikleri şık yerlerde kullanabileceğiniz gibi fazla detay içermeyen tunikleri ise spor ayakkabınızın üzerine rahatça giyebilir ve gündelik giyim tarzınıza uygulayabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan galeriden tunik kullanımı hakkında fikir edinebilir ve kendiniz için en uygun olanı seçimleriniz arasına ekleyebilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git