Yazlık tesettür uzun etek modelleri
Model açısından bu kadar zengin bir yıl hatırlamıyorum. Öyle ki bu yaz uzun etek modelleri arasında yok yok neredeyse. İşte size 2017 yılında tesettürlü tesettürsüz birçok hanımın üzerinde göreceğiniz en hoş etek modelleri.

Yaz aylarının en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alan uzun etek modelleri genç-yaşlı ayırmaksızın birçok hanımın favorisi. Uygun bir kombinle dilerseniz bir davete, dilerseniz sinemaya ya da alışverişe giderken kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller arasında seçim yapmak oldukça zor.

Yazlık tesettür uzun etek modelleri

2017 uzun etek modelleri öyle birbirinden farklı alternatiflerle çıkıyor ki karşımıza, insanın neredeyse “bu yaz tüm uzun etek modelleri moda galiba” diyesi geliyor. Bu nedenle ilk olarak alışverişe çıkmadan önce modellere bir göz atıp; modası geçti diye rafa kaldırdığınız tüm uzun eteklerinizi bir elden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Şimdi bu yılın en şık tesettür etek modellerine bakınca sanırım ne demek istediğimi anlayacaksınız.

tesettür uzun etek modelleri 1

Modayı uzaktan da olsa takip eden tüm hanımlar bilirler ki; modası geçmeyen uzun kot etek modelleri her yılın olmazsa olmazıdır. Genç tesettür giyim modelleri arasında oldukça rağbet gören tesettür kot etek modelleri bu yaz da hem klasik kesimler hem de farklı modellerle karşımızda.

tesettür uzun etek modelleri 2

Sıra geldi kumaşta renk armonisini seven hanımlar için desenli yazlık etek modellerine bir göz atmaya. Puantiyeli uzun etek modellerinden tutun da çizgili uzun etek modellerine varana kadar renk renk desen desen bir çok model sizi bekliyor.

2017 tesettür etek modelleri bu kadarla sınırlı sanmayın sakın. Tesettür balık etek modelleri, abiye etek modelleri, önü kısa arkası uzun etek modelleri, tesettür spor etek modelleri ve daha neler neler. Galeri bölümümüzde sizin için seçebildiğim yazlık tesettür uzun etek modellerini bulacaksınız. Ama inanın hepsi bu kadar değil. Daha fazlası için tesettür giyim satış sitelerine bir uğramanızda fayda var.

 

 Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git