Zems’te Abaya Şıklığı
Ülkemizde “ferace” farklı ülkelerde abaya modelleri diye geçer bu kategorinin adı. Ancak son zamanlarda Türkiye’de de “abaya modelleri” olarak aranan kıyafet türleri arasına girdiler.

Abaya modelleri, rahat ve şık duruşa sahip olmak isteyen tesettürlü hanımların son zamanlarda trend seçenek olarak değerlendirdikleri modellerden biridir. Kıyafette şıklığına düşkün olan hanımlar, hem rahat giyimi hem de tesettür çizgisine uyumlu olmayı çok fazlasıyla isterler. Tabi bunu elde edebilmenin tek yolunun da seçilen dış kıyafetten geçtiğini söylememiz gerekiyor. Zems.com.tr abaya modelleri konusunda hanımların beğenisine sunduğu çok sayıda modeli ile 2017 moda dünyasındaki yerini aldı. Tasarımları, işlemeleri ve diğer detaylarıyla istenen şıklığa sahip modelleri elde etmek için kesinlikle siteyi incelemenizi öneriyoruz.

Alessia abaya modelleri

Zems.com.tr’de abaya modelleri

Abaya modelleri, sadece dış kıyafet olarak tercih edilen kıyafet türlerinden değil. Klasik pardesü veya ferace modelinden farklı olarak, özel davetlerde de gayet şık bir duruşa sahip olmanın avantajları ile kendini gösteren bir kıyafet seçeneğidir. 2017 yılında çok sayıda modelleri ile farklı markalardan seçenekler sunan Zems, hanımların beğenisine sunduğu abaya modelleri ile alışverişte tercih edilen isimlerden biri oldu. Yeni sezonda daha farklı giyinmek, daha şık olmak isteyenler için sunduğu onlarca seçenek arasından biri mutlaka sizin de hoşunuza gidecek. Alessia, Anberr, Aria, Carla gibi modellerin sunmuş olduğu şık tasarımlar, Zems farkıyla sunulan indirimli fiyatlar ve daha birçok detaylı yönü, alışverişte keyifli bir sona ulaşmanızda yardımcı olacak.

Anberr abaya modelleri

Abaya modelinizi seçtiniz mi?

Özel bir güne giderken veya günü birlik giyiminizde daha rahat ve şık olmayı dilerken abaya modelleri konusunda incelemelerde bulunmanızı öneririz. En güzel seçenekleri ve en değişik tarzları ile kendinden söz ettiren modelleri yakından incelemeniz ve kolay karar vermeniz için sitemize ekliyoruz. Her biri sizin için çok daha farklı bir deneyim sunacaktır. Zems abaya modelleri arasından en şık modelleri sizlere sunuyoruz.

Anberr abaya modelleri

Zems.com.tr abaya modelleri

Etiketler:Sayfa başına git