Zühre 2018 Pardesü Modelleri
Tesettür giyimin yakından bilinen ve takip edilen isimlerinden Zühre, 2018 sezonunda yeniden kendinden söz ettirecek iddialı pardesü modelleri ile hanımların karşısına çıktı.

Sonbahar-Kış pardesü modelleri ile şık bir görsel sunan Zühre Pardösü, birbirinden farklı renkler ve iştah kabartan modelleri ile mağazalardaki yerini aldı. Floral, soyut, ileri yaş grubu ve modern kategorilerinde iddialı parçalarıyla dikkat çeken marka ile giyinmenin farklılığını yaşayacaksınız.

Zühre 2018 Pardesü Modelleri

2018 Zühre Giyim Pardösü modelleri

Yenilikleriyle hanımların dünyasını süsleyen Zühre Giyim, yeni sezona damga vuracak Aura, Elegans, Etnik ve Metropol kategorileriyle can alıcı tasarımlara yer vermiş.Zühre 2018 Pardesü Modelleri

Şık tasarımlarıyla hanımların dikkatini yeni sezonda da üzerine çeken marka ile hem dış giyimde ayrıcalık yakalamak hem de şık bir kombin elde etmek oldukça kolay hale getirilmiş. En güzel pardösü modelleri ile tesetturvizyon.com web sitemizden sizlere yeni sezon modellerini sunarak alışveriş öncesi fikir edinmeniz konusunda yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Zühre 2018 Pardesü Modelleri

Şık detaylar Zühre Pardösü’de

Yenilenen sezonun en güzel getirilerinden biri olarak değerlendirilebilecek onlarca Zühre pardesü modelleri arasından birini beğenerek istediğiniz şıklığa çok daha yakın durabilirsiniz. Modern desenler, yeni renkler ve tasarımlarıyla hayran bırakan modelleri incelemeden karar vermeyin derim. Yeni sezonu yerinde yaşamak ve dilediğiniz gibi giyim seçeneklerini değerlendirmek için sunduğumuz görselleri inceleyebilirsiniz.Sayfa başına git