Zühre Giyim Pardesüleri
Zühre Giyim Pardesüleri

En yeni pardesü modelleri, 2016 yaz modasında klasik çizgili duruşundan ayrılarak sportif bir görünümü sizlere sunuyor.

Yakanızı asla bırakmayacak olan fırfır detayları, geometrik ayrıntılar, çizgili modeller, danteller, fermuarlı ayrıntılar ve daha pek çok detay farklı fikirler ile karşımıza çıkıyor. Markalar, kendi çizgileri eşliğinde, özgün modelleri gün yüzüne çıkarsa da, markaların ortak noktalarının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Dünya modası içerisinden tesettür giyim alanına sıçrayan akımlar, pardesü çeşitleri üzerinde alışılagelmişliğin dışında yeni bir soluk kazandırıyor.

Sezonun trend modellerini içerisinde barındıran Zühre pardesü modelleri, tüm tabuları yıkmanızı sağlayacak. Satışının yalnızca online satış ortamları ve Zühre giyim mağazalarında yapılan Zühre kaplar, uzun yelek çeşitleri, feraceler ve muhafazakar bayanların vazgeçilmezlerinden olan pardesü modelleri, yeni sezonun her ayrıntısını tam not alarak sizlere sunuyor.

Tesettür markalar, bu alanda önceliklerini yazın kreatif kumaşlar üzerinde kullanıyor. Sıcak günlerde sıcağı çekmeyecek ve aynı zamanda rahat etmenizi sağlayacak olan incecik kumaş dokuları Zühre giyim ile sizleri bekliyor. Farklı detayları da bulabileceğiniz bu markayı mutlaka sezon bitmeden denemelisiniz.Sayfa başına git